Zbiórka Pilna operacja zwalczająca raka! - miniaturka zdjęcia

Pilna operacja zwalczająca raka!

Zbiórka Pilna operacja zwalczająca raka! - zdjęcie główne

Pilna operacja zwalczająca raka!

6 437 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 37 osób
Wpłać teraz
 
Żaneta Rojek - awatar

Żaneta Rojek

Organizator zbiórki

Moja Mama zachorowała w lutym 2017 r.

Początkowo myśleliśmy że jest to zwykłe zapalenie układu moczowego.Po zgłoszeniu się do lekarza okazało się że jest to guz ,który zajmował już 2/3 miedniczki. W czerwcu bieżącego roku Mama poddała się zabiegowi operacyjnemu i guz usunięto. Pobrano z niego wycinki do histopatologi i po dwóch tygodniach przyszedł wyrok. 

Kolejny rak urotelialny inwazyjny z naciekiem nowotworowym. Diagnoza lekarska jest jedna cystekomia radykalna,która musi być najbezpieczniej wykonana w ciągu miesiąca. 

Mama jest młodą kobietą ma dopiero 46 lat  jest w najlepszym momencie swojego życia, chce żyć normalnie i nie być„przywiązana” do końca życia do worków moczowych…..

Zbieramy pieniądze na całkowite usunięcie narządów rodnych oraz moczowych i wszczepienie w miejsce tych ostatnich przewodów zastępczych.

Jest to bardzo trudna i kosztowna operacja, od której zależy dalsze„normalne” funkcjonowanie mojej MAMY.

Na kwotę którą pragniemy zebrać składa się:

-Całkowite usunięcie nowotworu w klinice w Bydgoszczy lub Warszawie-18000 zł.

-Implantacja cewki moczowej- 30000 zł.

Mama ma ustaloną operacje na wrzesień, jednak lekarze zgodnie nie dają jej tyle czasu, więc zostaje nam tylko zebranie pieniędzy na operacje, która tak naprawdę ratuje życie!!!


PROSIMY O POMOC!!!!!!

Każda przelana złotówka pomaga


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • EWELINA - awatar

  EWELINA

  16.07.17
  16.07.17

  Powodzenia życzę :)

 • Edyta Włodarczyk - awatar

  Edyta Włodarczyk

  11.07.17
  11.07.17

  Życzę zdrowia i wytrwałości :)

 • Agnieszka - awatar

  Agnieszka

  06.07.17
  06.07.17

  Wieżę że się uda.Napewno się uda.

 • Tomek - awatar

  Tomek

  02.07.17
  02.07.17

  Kasiu uśmiechem witaj każdy dzień :)

 • Monia R. - awatar

  Monia R.

  29.06.17
  29.06.17

  Żanetko dołączam się do pomocy i życzę dużo zdrowia dla mamy. Wierze, że wszystko będzie dobrze. Całuję mocno Ciebie i mamę. Trzymajcie się dzielnie. Trzeba wierzyć :) :* :*

6 437 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 37 osób
Wpłać teraz
 
Żaneta Rojek - awatar

Żaneta Rojek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 37

seba224 - awatar
seba224
11
Agnieszka Dziedzic - awatar
Agnieszka Dziedzic
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Ewa Mazur - awatar
Ewa Mazur
20
Asia Baran - awatar
Asia Baran
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
EWELINA - awatar
EWELINA
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij