Ela Wiśniewska - awatar

Ela Wiśniewska

Organizator zbiórki

Ida- 14miesięczna obserwatorka świata, nasza córka, młodsza siostra Igora, nasze oczko w głowie. Dziewczynka, która  dostała nietuzinkowe imię na starcie, by zaznaczyć swoją wyjątkowość.

Przyszła na świat w wielkim stylu. 10punktów Apgar, wszystkie parametry wzorowe. Jej rozwój każdego dnia cieszył nas, a Idę z dnia na dzień próbował przybliżyć do starszego brata. 

Aż do pewnego dnia, gdy postanowiła wstać. Złe ustawienie nóżki powoli zaczęło budzić nasz niepokój. Pierwsza konsultacja ortopedyczna uspokoiła nas "dzieci tak czasem mają". Odetchnęliśmy z ulgą. Niestety ta diagnoza była błędna, intuicja nas nie zawiodła. Kolejny lekarz ortopeda, kolejna konsultacja, "dzieci tak mają, ale na pewno nie zdrowe". Wakacje upłynęły nam pod znakiem szukania pomocy dla chcącej chodzic Idy. 

Pomoc w rozwiązaniu problemu nogi Idy znaleźliśmy w Centrum Zdrowia Dziecka. Ida ma mózgowe porażenie dziecięce, niedowład lewej nóżki. 

Teraz, gdy wiemy z czym mamy do czynienia chcemy wytoczyć walkę. Walkę o codzienność bez przeszkód dla naszego Dziecka. 

Chcemy, żeby zaczęła chodzić, chcemy wymazać z jej życia słowa- spastyczna, utkytająca. Póki mamy na to czas. Ida ma wielką determinację, chce chodzić, ale nie może. Dlatego tu jesteśmy. 

Zbieramy fundusze na intensywne leczenie, specjalistyczną opiekę neurologiczną I ortopedyczną, ortezy na nózki, turnusy rehabilitacyjne i rehabilitację na miejscu. Chcemy zrobić wszystko, by nasze dziecko mogło samo biegać za swoimi marzeniami. Dopóki nie może, będziemy robić to za Nią i nie poddamy się. 

Jeżeli macie ochotę nam w tym pomóc to zapraszamy i z góry dziękujemy za każdą pomoc.

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna
Ela Wiśniewska - awatar

Ela Wiśniewska

Organizator zbiórki

Wpłaty - 4

Musti - awatar
35
Musti
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca
Kasia - awatar
100
Kasia

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij