Zbiórka Pomoc dla Zwierząt z Sulejówka - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla Zwierząt z Sulejówka Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomoc dla Zwierząt z Sulejówka - zdjęcie główne

Pomoc dla Zwierząt z Sulejówka

185 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewelina Sobczak - awatar

Ewelina Sobczak

Organizator zbiórki

Zwierzęta Sulejówek -  jest to wspaniała  grupa wolontariuszy, którzy opiekują się, porzuconymi, bezdomnymi, po wypadkowymi zwierzątkami z Sulejówka i okolic.

Na czele stoi Pani Olga Siporska, ciepła, opiekuńcza po prostu cudowna osoba , która nie potrafi przejść obojętnie obok takiego niekochanego/niechcianego kotka czy pieska . Swój dom można powiedzieć "poświęciła" na dom tymczasowy dla wieluu zwierząt ( mówimy o kilkudziesięciu podopiecznych  ).

Jak wiadomo, takie kotełki i piesełki oprócz tego, że są milusie i kochane potrzebują do życia -> jedzenia, lekarstw, szczepień, żwirku, zabawek,  i wielu wielu innych niezbędnych elementów, które Pani Olga musi im zapewnić.

Dlatego utworzyłam tę zbiórkę aby wspomóc Panią Olgę.

Kochani, bardzo Was proszę, nie przechodźcie obojętnie, wpłaćcie przysłowiową złotówkę albo zaadoptujcie zwierzaczka, bez Was nie damy rady :-).  

Za zebrane pieniążki zostanie kupiona karma, żwirek, lekarstwa - wszystko co będzie w danej chwili potrzebne.

Warto Pomagać- Dobro Zawsze Wraca  :-)

Pomóżmy Pani Oldze POMAGAĆ :-)

Ps. Sama mam  2 kotki zaadoptowane u Pani Olgi, są przeeeekochane :-). 

Moje słodziaczki kochane :-)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
185 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewelina Sobczak - awatar

Ewelina Sobczak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
BidnyInwestor - awatar
BidnyInwestor
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Jagr - awatar
Jagr
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Atoraj - awatar
Atoraj
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij