Zbiórka urodzinowa zbiórka Natalki - zdjęcie główne

urodzinowa zbiórka Natalki

1 540 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Krzysztof Kulig - awatar

Anna Krzysztof Kulig

Organizator zbiórki

Cześć! Mam na imię Natalia. Mam 15 lat, nie umiem sama chodzić, siedzieć ani mówić. Jestem po dwóch operacjach ortopedycznych, poruszam się na wózku. Aby  żyć bez bólu, który powodują przykurcze potrzebna jest ciągła rehabilitacja. Koszty zabiegów oraz specjalistyczne turnusy są bardzo kosztowne. Proszę pomóż.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 540 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Krzysztof Kulig - awatar

Anna Krzysztof Kulig

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 14

Ilona Marzynska - awatar
Ilona Marzynska
50
ModlitwaBiegania Gryfino - awatar
ModlitwaBiegania Gryfino
100
Paulina Patoleta - awatar
Paulina Patoleta
50
Roksana Przemieniecka - awatar
Roksana Przemieniecka
20
Renata Vorlicek - awatar
Renata Vorlicek
100
Mateusz i iza - awatar
Mateusz i iza
100
Marta Rojek - awatar
Marta Rojek
50
Ariel & Judyta - awatar
Ariel & Judyta
600
Zdzisław Kujawiński - awatar
Zdzisław Kujawiński
50
Lenka - awatar
Lenka
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij