Zbiórka Ratujemy łapkę Kropki - zdjęcie główne

Ratujemy łapkę Kropki

923 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paula Zielinska - awatar

Paula Zielinska

Organizator zbiórki

Kropka to 8 letni kotek mojej babci. Jest jej oczkiem w glowie. Niestety ponad tydzien temu znikneła, po czym pojawiła sie 3 dni temu z postrzelona łapą. Po wizycie u weterynarza okazalo się, że śrut roztrzaskał łapę na drobne kawałki i potrzebna jest operacja, bo samoistnie nie ma szans na zrost kości, antybiotyki także nie pomagają. Niestety nie wiemy kto postrzelił naszego kotka, a sami nie mamy aż tylu pieniążkòw (koszt operacji to ok. 800 zł), dlatego błagamy wszystkich zwierzolubòw z dobrym serduchem o pomoc. Kropce dopisało już raz szczęście bo uchroniliśmy ją przed bezdomnością, mam nadzieję, że z Waszą pomocą uda sie to zrobić po raz drugi. Dziękuję za każda, nawet najmniejszą wpłate! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Paula Zielinska - awatar

  Paula Zielinska

  19.06.2019
  19.06.2019

  Dziekuje bardzo wszystkim za kazda wplate! Nie spodziewalam sie takiej reakcji ❤

Komentarze


 • rozmaryn - awatar

  rozmaryn

  19.06.2019
  19.06.2019

  :)

 • RangerZG - awatar

  RangerZG

  19.06.2019
  19.06.2019

  Symbolicznie ale zawsze coś. Niech kociak szybko wraca do zdrowia.

 • AlciaP - awatar

  AlciaP

  18.06.2019
  18.06.2019

  Wracaj do zdrowia Kropka, pozdrawiam

923 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paula Zielinska - awatar

Paula Zielinska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 29

Artur Cyrn - awatar
Artur Cyrn
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Katarzyna Jurkowska - awatar
Katarzyna Jurkowska
20
Sylvia - awatar
Sylvia
200
Dariusz - awatar
Dariusz
50
Naukan - awatar
Naukan
10
Madame Muffinka - awatar
Madame Muffinka
5
.... - awatar
....
50
rozmaryn - awatar
rozmaryn
10
Kolllejorz 1922 - awatar
Kolllejorz 1922
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij