Zbiórka Pomoc dla mojej córki Justyny - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla mojej córki Justyny Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomoc dla mojej córki Justyny - zdjęcie główne

Pomoc dla mojej córki Justyny

1 421 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 33 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Krzysztof Witaszek - awatar

Krzysztof Witaszek

Organizator zbiórki

Kochani ,

moja córka Justyna w wieku 9 lat zaczęła tracić wzrok, 18.08.1999 roku stwierdzono u niej zespół Marfana. Symptomy choroby mieszczą się w obrębie trzech układów: narządów ruchu, sercowo-naczyniowego i narządu wzroku.

W szpitalu w Świebodzinie rozpoznano i podjęto leczenie wad postawy.

W dalszym czasie skierowane córkę na badania wzroku do Gorzowa Wielkopolskiego, gdzie rozpoznano Luxatio lentis Subluxatio lentis -  Podwichnięcie soczewek,

odwarstwienie siatkówki  OP/OL     pseudofakia   OP/OL

W Gorzowie Wielkopolskim przeprowadzono ,  operacje która nie przyniosła odpowiednich efektów.

Klinika Okulistyczna w Szczecinie tam przeprowadzono dwie operacje na oku lewym celem próba ratowania siatkówki, lecz nie udało się odratować lewego oka.

Dalszą szanse dała nam klinika okulistyczna „Augenklinik”  w Bremen, gdzie została wykonana operacja oka.  Wykonane zostały trzy operacje, które uratowały siatkówkę lecz osłabiły wzrok.

Prof.  Dr.  Med.  Klaus Lucke

Prof. Dr. Med.  Andreas Schüler

Następnie udaliśmy się do tej samej kliniki na konsultacje gdzie poinformowano nas, że mamy regularnie w odstępach (2-3) miesięcy przyjeżdżać na kontrole. W przypadku kiedy byśmy nie byli w stanie realizować dalszego leczenia, córka mogłaby stracić wzrok całkowicie.  Leczenie za granicą Polski w Niemczech było bardzo kosztowne i z wielkim trudem pokonaliśmy koszta.

Skierowano nas przez profesora Zagórskiego do kolejnej operacja, która była wykonana w Nałęczowie. Celem umiejscowienia soczewki w właściwe miejsce. Co mogło poprawi ć wzrok lecz nie zakończyliśmy operacje wynikiem negatywnym.

Córka straciła 80 % wzroku, ma poważne problemy z kręgosłupem, jest pod stałą kontrola kardiologa.

Obecnie rozpoczęły się problemy z stawami, są to kolejne konsekwencje choroby zespołu Marfana. 

W dalszym ciągu córka wciąż traci wzrok.

Justyna ma syna w wieku 8 lat i ciężko będzie jej sprostać kolejnym wydatkom związanych z leczeniem.

Celem zbiórki jest w dalszym ciągu próba powstrzymania dalszej utraty wzroku jak i pokrycia rehabilitacji narządów  (kręgosłup, stawów i  kości) . Medycyna wciąż idzie do przodu i liczymy na szansę od nowoczesnej techniki przyszłego leczenia. Proszę o pomoc całym sercem.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    18.05.2018
    18.05.2018

    wydaje mi się ze serwis siepomaga.pl jest bardziej widoczny i łatwiej będzie zebrać potrzebna kwotę kk

1 421 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 33 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Krzysztof Witaszek - awatar

Krzysztof Witaszek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 33

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
paweł - awatar
paweł
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij