Pomagajmy szpitalom

10 000 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 79 osób

Pandemia koronawirusa ma negatywny wpływ na nas wszystkich! 

Część firm nie pracuje w ogóle, a część musiała znacznie ograniczyć swoją działalność. Mimo to, my przedsiębiorcy, chcemy w tym czasie pomagać innym.

W tej chwili największy problem ma służba zdrowia, która znajduje się na pierwszym froncie walki z chorobą. Lekarze i personel medyczny pracują na najwyższych obrotach, nierzadko kosztem rodziny i najbliższych. To przede wszystkim od ich zaangażowania zależy, czy uda nam się szybko stłumić pandemię. Administracja szpitali dba o środki ochrony osobistej i o środki czystości. W trudnej sytuacji są również hospitalizowani i ich najbliżsi.


Jako Izba Gospodarcza w Wodzisławiu Śląskim zrzeszamy wielu przedsiębiorców. Mamy dostęp do cen hurtowych i dużych zniżek. Już  pomagamy wspierając różne akcje.

Teraz najbardziej potrzeba nam środków myjących i dezynfekujących (zarówno tradycyjne jaki i zgodne z normami EN 13727, 13624, 14048, 14476) o jak największej pojemności. Lampy odkażające, maszyny czyszczące  


Czy macie takie, aby przekazać? Piszcie proszę! [email protected]  Wpłacajcie proszę dowolne kwoty na nasze konto pomagam.pl! Izba zorganizuje towar i dostarczymy go do najbliższych szpitali i innych potrzebujących jednostek.  

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • kp_PREVAC - awatar

  kp_PREVAC

  08.04.2020
  08.04.2020

  :)

 • pracownik PREVAC - awatar

  pracownik PREVAC

  04.04.2020
  04.04.2020

  Razem możemy więcej! :)

 • pracownik PREVAC - awatar

  pracownik PREVAC

  03.04.2020
  03.04.2020

  W grupie siła...

 • KasiaW - awatar

  KasiaW

  21.03.2020
  21.03.2020

  Na maski dla Bohaterów!!!

10 000 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 79 osób

Wpłaty: 79

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Skowronek i Cuber - awatar
Skowronek i Cuber
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
450
Tymoteusz Zubelewicz - awatar
Tymoteusz Zubelewicz
100
kp_PREVAC - awatar
kp_PREVAC
200
JUSTYNA KŁOSEK - PREVAC - awatar
JUSTYNA KŁOSEK - PREVAC
380
Ktoś - awatar
Ktoś
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij