Pomagajmy szpitalom

10 000 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 79 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Pandemia koronawirusa ma negatywny wpływ na nas wszystkich! 

Część firm nie pracuje w ogóle, a część musiała znacznie ograniczyć swoją działalność. Mimo to, my przedsiębiorcy, chcemy w tym czasie pomagać innym.

W tej chwili największy problem ma służba zdrowia, która znajduje się na pierwszym froncie walki z chorobą. Lekarze i personel medyczny pracują na najwyższych obrotach, nierzadko kosztem rodziny i najbliższych. To przede wszystkim od ich zaangażowania zależy, czy uda nam się szybko stłumić pandemię. Administracja szpitali dba o środki ochrony osobistej i o środki czystości. W trudnej sytuacji są również hospitalizowani i ich najbliżsi.


Jako Izba Gospodarcza w Wodzisławiu Śląskim zrzeszamy wielu przedsiębiorców. Mamy dostęp do cen hurtowych i dużych zniżek. Już  pomagamy wspierając różne akcje.

Teraz najbardziej potrzeba nam środków myjących i dezynfekujących (zarówno tradycyjne jaki i zgodne z normami EN 13727, 13624, 14048, 14476) o jak największej pojemności. Lampy odkażające, maszyny czyszczące  


Czy macie takie, aby przekazać? Piszcie proszę! [email protected]  Wpłacajcie proszę dowolne kwoty na nasze konto pomagam.pl! Izba zorganizuje towar i dostarczymy go do najbliższych szpitali i innych potrzebujących jednostek.  

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • kp_PREVAC - awatar

  kp_PREVAC

  08.04.2020
  08.04.2020

  :)

 • pracownik PREVAC - awatar

  pracownik PREVAC

  04.04.2020
  04.04.2020

  Razem możemy więcej! :)

 • pracownik PREVAC - awatar

  pracownik PREVAC

  03.04.2020
  03.04.2020

  W grupie siła...

 • KasiaW - awatar

  KasiaW

  21.03.2020
  21.03.2020

  Na maski dla Bohaterów!!!

10 000 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 79 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 79

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Skowronek i Cuber - awatar
Skowronek i Cuber
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
450
Tymoteusz Zubelewicz - awatar
Tymoteusz Zubelewicz
100
kp_PREVAC - awatar
kp_PREVAC
200
JUSTYNA KŁOSEK - PREVAC - awatar
JUSTYNA KŁOSEK - PREVAC
380
Ktoś - awatar
Ktoś
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij