Zbiórka Pomagajmy szpitalom - miniaturka zdjęcia

Pomagajmy szpitalom

Pomagajmy szpitalom

10 000 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 79 osób
Wpłać teraz
 

Pandemia koronawirusa ma negatywny wpływ na nas wszystkich! 

Część firm nie pracuje w ogóle, a część musiała znacznie ograniczyć swoją działalność. Mimo to, my przedsiębiorcy, chcemy w tym czasie pomagać innym.

W tej chwili największy problem ma służba zdrowia, która znajduje się na pierwszym froncie walki z chorobą. Lekarze i personel medyczny pracują na najwyższych obrotach, nierzadko kosztem rodziny i najbliższych. To przede wszystkim od ich zaangażowania zależy, czy uda nam się szybko stłumić pandemię. Administracja szpitali dba o środki ochrony osobistej i o środki czystości. W trudnej sytuacji są również hospitalizowani i ich najbliżsi.


Jako Izba Gospodarcza w Wodzisławiu Śląskim zrzeszamy wielu przedsiębiorców. Mamy dostęp do cen hurtowych i dużych zniżek. Już  pomagamy wspierając różne akcje.

Teraz najbardziej potrzeba nam środków myjących i dezynfekujących (zarówno tradycyjne jaki i zgodne z normami EN 13727, 13624, 14048, 14476) o jak największej pojemności. Lampy odkażające, maszyny czyszczące  


Czy macie takie, aby przekazać? Piszcie proszę! [email protected]  Wpłacajcie proszę dowolne kwoty na nasze konto pomagam.pl! Izba zorganizuje towar i dostarczymy go do najbliższych szpitali i innych potrzebujących jednostek.  

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • kp_PREVAC - awatar

  kp_PREVAC

  08.04.20
  08.04.20

  :)

 • pracownik PREVAC - awatar

  pracownik PREVAC

  04.04.20
  04.04.20

  Razem możemy więcej! :)

 • pracownik PREVAC - awatar

  pracownik PREVAC

  03.04.20
  03.04.20

  W grupie siła...

 • KasiaW - awatar

  KasiaW

  21.03.20
  21.03.20

  Na maski dla Bohaterów!!!

10 000 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 79 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 79

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Skowronek i Cuber - awatar
Skowronek i Cuber
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
450
Tymoteusz Zubelewicz - awatar
Tymoteusz Zubelewicz
100
kp_PREVAC - awatar
kp_PREVAC
200
JUSTYNA KŁOSEK - PREVAC - awatar
JUSTYNA KŁOSEK - PREVAC
380
Ktoś - awatar
Ktoś
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 31 maja zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij