Zbiórka Rehabilitacja i leczenie Igusi - miniaturka zdjęcia

Rehabilitacja i leczenie Igusi Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Rehabilitacja i leczenie Igusi - zdjęcie główne

Rehabilitacja i leczenie Igusi

816 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Magda Kospał Pawłowska - awatar

Magda Kospał Pawłowska

Organizator zbiórki

7 lat temu urodziła się nam zdrowa, piękna córeczka Igusia. W 5 miesiącu życia, po szczepieniu, Iga dostała padaczki. Choroba, z jaką przyszło nam się zmierzyć przez swój ciężki przebieg i lekooporność, uniemożliwiła Igusi normalne życie. Codzienne ataki spowodowały poważne opóźnienie psychoruchowe, Iga nie potrafi samodzielnie jeść, chodzić, nie mówi.

Zastosowana w 2016 r. nowa kombinacja leków zatrzymała u Igi ataki na 5 miesięcy, a rehabilitacja zaczęła przynosić widoczne efekty w rozwoju ruchowym - Iga raczkuje. Ataki wróciły wraz z przeziębieniem i do tej pory nie udało się ich opanować. Nadzieją dla Igi jest dalsze poszukiwanie skutecznego lekarstwa i systematyczna rehabilitacja. Jak prawie każda rodzina z ciężko chorym dzieckiem, nie jesteśmy w stanie udźwignąć kosztów związanych z leczeniem, rehabilitacją i zakupem sprzętu, dlatego prosimy o pomoc.

Zebrane fundusze przeznaczone zostaną na rehabilitację Igi (około 1000 zł miesięcznie) oraz zakup niezbędnego sprzętu. Otrzymaliśmy z Ministerstwa Zdrowia zgodę na import docelowy nowych leków na padaczkę lekooporną, ich koszt to 10 000 zł za około 3 miesięczną kurację. Iga potrzebuje nowego wózka spacerowego, to również koszt około 10 000 zł. Niezbędny dla Igusi jest specjalistyczny kask chroniący głowę przez urazami w trakcie napadu padaczki, za 12 000 zł.

Magda i Łukasz, rodzice Igusi.

https://dzieciom.pl/podopieczni/11895

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • Aśka - awatar

    Aśka

    28.09.2017
    28.09.2017

    Wszystkiego dobrego.

816 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Magda Kospał Pawłowska - awatar

Magda Kospał Pawłowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 9

Anna - awatar
Anna
100
Iga W - awatar
Iga W
50
Aśka - awatar
Aśka
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij