Zbiórka Bingo zbiera na hotelik . - zdjęcie główne

Bingo zbiera na hotelik .

640 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać terazUdostępnij
 


Bingo przyjechał z pola, gdzie stacjonował 3 tygodnie, skąd się tam wziął, nie wiem,trafił do kojca gminnego, gdzie był kolejne 3 tygodnie, pomimo wielu ogłoszeń nie znalazł na razie domu. Dziś miał pojechać do schroniska, ale sumienie nie pozwoliło mi go tam oddać. Nie mam dla niego miejsca, nawet tymczasowego, więc zbieramy na hotelik, kastrację i wstępne badania. Bingo to młody, około 3 letni pies, który 3 tygodnie temu bał się do tego stopnia, że gdy widział człowieka, tylko się trząsł, zrobił olbrzymi postęp, jest bardzo mądry. Lubi ludzi, uwielbia dzieci, jest towarzyski w stosunku do psów, a i koty mu nie przeszkadzają, wierzę w to , że ktoś jeszcze w niego uwierzy, ale na razie chłopak musi się gdzieś podziać. Ma załatwiony hotel domowy, gdzie będzie w domu, z ludzmi i psami, to dla niego olbrzymia szansa, na poczekanie na ten swój wymarzony dom. Ja mam tak wiele zwierząt pod opieką, że nie jestem w stanie sama opłacić kosztów hotelu.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
640 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 13

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Ambaras - awatar
Ambaras
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Daria - awatar
Daria
20
Alicja Marta - awatar
Alicja Marta
30
Justyna - awatar
Justyna
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marta - awatar
Marta
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij