
Witam,jestem behawiorystą i miłośnikiem pracy z psami. Potrzebuję Państwa pomocy.
Holly - dwuletni owczarek niemiecki, piękny, żywiołowy, szalenie inteligentny i chętny do zabawy, niestety jest jedna rzecz z którą nie może sobie poradzić - KOMUNIKACJA Z INNYMI PSAMI. Niestety, pies nigdy nie został nauczony prawidłowych relacji z innymi zwierzakami, moze jest po przejściach z innymi psami, jakich? Nikt dokładnie nie wie. Sunia boi się kontaktu z każdym innym psem, kuli się, chowa lub staje się agresywna myśląc że coś jej grozi, nie wie, że można się świetnie bawić i czerpać z tego satysfakcje, zamiast tego obawia się, unika spotkań. Moim celem jest pokazanie jej, że potrafi przełamać swój lęk, chciałabym nauczyć ją komunikowania się z innymi psami, pokazać jej, że może czerpać z tego radość, ale niestety jak w większości przypadków stają nam na drodze koszty, ponieważ taka nauka musi odbywać się w odpowiednich warunkach i z dobrze dobranymi psami, aby jeszcze bardziej nie pogłębić lęku.
Dlatego, aby to zrobić potrzebujemy wyjazdu na specjalne warsztaty na których pod okiem specjalistów psiak będzie się spotykał ze specjalnie dobranymi do niego osobnikami. Psi psycholodzy obecni na miejscu będą udzielać mu wsparcia i pokazywać jak prawidłowo komunikować się z innymi. Pomóżcie pokazać temu maluchowi, że nie musi się bać :)

Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!