Zbiórka Ucieczka do raju - zdjęcie główne

Ucieczka do raju

764 zł  z 5 500 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ania Duszyńska - awatar

Ania Duszyńska

Organizator zbiórki

Moje imię - ANNA Maria. Tatuś ponoć w urzędzie nie zrobił kreski pomiędzy jednym, a drugim imieniem, dlatego Maria nie jest wynikiem dwuczłonowego imienia...lecz jako drugie oddzielne imię! Na trzecie, jako osoba wierząca przyjęłam Magdalena. 

Jako człowiek - kobieta, jestem bardzo naiwna,  uczciwa, szczera, prawdziwa, pogodna i godna zaufania. 

Naiwność w swoim przypadku mogę nazwać celowym zachowaniem/zjawiskiem, gdyż wierzę w dobro każdego człowieka, nie próbując  tym samym stworzyć przylepki "łajdak" na czole wielu ludzi, których spotykam. Wybaczam z reguły każdemu, za wszystko i wierzę w ich dobre intencje, bo nie rozumiem dlaczego człowiek człowiekowi mógłby źle życzyć? Przecież i tak na końcu naszej drogi pozostaniemy My sami i za nasze wszystkie czyny życiowe, sami się nie osądzimy. Ani nie ja to będę oceniać :) Ja żyję tak, żeby każdego dnia nie żałować żadnej decyzji w życiu, starając się nie ranić nikogo po drodze (bo wszystko jest względne - dla każdego co innego). Nie mam wyrzutów sumienia, związanych z mówieniem prawdy, bo prawda pomaga mi przetrwać. Często dostaję za to po głowie od życia. Jest to bardzo przykre i smutne. 

Dla ludzi, którzy mnie znają - uśmiechnięte zdjęcie na facebook'u, nie zawsze idzie w parze z dobrym samopoczuciem. Tak samo, jak i Wy - mam problemy, depresje i inne kwiatki. Staram się w sarkastyczny, lecz łagodny i pogodny sposób podchodzić do przeciwności losu, które wiecznie spotykam. Wierzę w KARMĘ, że zawsze wraca. 

Sami ze sobą toczymy walkę o przetrwanie - spójrzcie dookoła siebie. Czy czasami nie masz ochoty rzucić wszystkiego daleko i wyjechać? Każdy o tym marzy - ja też. Obecnie jako osoba bezrobotna, nie mogę sobie na to pozwolić. Wołam do wszystkich, którzy przeszli wiele w życiu i mimo wszystko nie poddali się w walce o lepsze jutro. 

Być może wyjazd, który planuję na Filipiny pozwoli spojrzeć głębiej w swoją duszę. 

Chciałabym zaznać spokoju ducha, wiary w to, że człowiek człowiekowi nie wilkiem. 

Chciałabym również odnaleźć na miejscu ubogie krainy i pomóc potrzebującym, tak jak tylko będę mogła. Nawet w zwykłych czynnościach - śpiewać z nimi, uczyć angielskiego, brzdąkać na instrumentach, napoić, czy ubrać w nową koszulkę. Na co dzień zapominamy o małych rzeczach, których kupić się nie da - uśmiech, zainteresowanie, wiara, nadzieja, wsparcie.  

Jeśli będzie taka potrzeba, jestem w stanie tam zostać na dłużej...


Każdego kogo spotykam, oddałabym serce i duszę - zazwyczaj też tak się dzieje, ale ludzie posiadający wiele, niewiele widzą. Tym samym moje serce często płaczę, a duszę zatraciłam już parę razy, przez chwilowy zanik świadomości. Duszę odzyskałam na nowo i cieszę się z każdego zwykłego dnia, który daje mi dużo szczęścia i wiary w to, że nigdy nie jest za późno na tworzenie czegoś nowego! Jestem duszek, od nazwiska, być może i to też nie przypadek??! :)


AKTUALIZACJA:

Po 1. Znalazłam wolontariat, który mógłby być dla mnie dobrą formą wyjazdu: 

https://www.workaway.info/352273484254-en.html

Właściwie nie jest powiedziane, że być może planuję kupić bilet w jedną stronę :) 

Po tym, jak spotykam się od osób, po których bym w życiu się nie spodziewała/fali hejtu / jeszcze bardziej buduje to moją ideę wyjazdu! Już wiem, chce chce pojechać tam na wolontariat! 

Tym samym dziękuję Andrzejowi Patyrze, za wskazówki i za jego doświadczenie, które mnie wiele nauczyło i doszło do mnie po czasie. Choć siedziałam z boku, patrzyłam jak mój kolega z liceum wyjechał z małżonką na filipiny, to ich dziecko: http://nafilipinach.com 

Felek był na misji i wczoraj mi to zaproponował. Zobaczymy co dalej się rozwinie!


Po 2. 

Założyłam kanał na YT (nazwę zdradzę bliżej celu :)) na którym chcę informować Was o wszystkim co mnie tam spotyka :)! Mam już w głowię koncepcję i wiem, że będzie się Wam podobało :))!!

Chcę zacząć zbierać z Wami, zaczynając od zera. Im bliżej celu, tym bliżej marzeń. Uda się? :)

Aktualizacja


Dziękuję moim kochanym rodzicom za ogrom pracy, którą włożyli w wychowanie mnie, na całkiem sensowną i przedsiębiorczą babę. Dziękuję również siostrze, że zaczyna powoli patrzeć na mnie, jak na człowieka. Uwierzcie we mnie, poradzę sobie w życiu, tylko więcej wiary! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Ania Duszyńska - awatar

  Ania Duszyńska

  16.02.2017
  16.02.2017

  Dziękuję każdemu za wsparcie mentalne i finansowe. Znalazłam ciekawą inicjatywę, która chodzi mi po głowie od czasu kiedy to niecałe 24h temu założyłam Pomagam.pl. Chciałabym trafić do miejsca, w którym małe dzieci potrzebują opieki wolontariuszy: https://www.workaway.info/352273484254-en.html

  Planuję również założyć kanał na YouTube informujący o każdym moim kroku na Filipinach!

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • CARO - awatar

  CARO

  06.03.2017
  06.03.2017

  widzę Cię tam :)

  • Ania Duszyńska - awatar

   Ania Duszyńska - Organizator zbiórki

   06.03.2017
   06.03.2017

   :)) dziękii!

 • gbplus - awatar

  gbplus

  17.02.2017
  17.02.2017

  powodzenia!

  • Ania Duszyńska - awatar

   Ania Duszyńska - Organizator zbiórki

   17.02.2017
   17.02.2017

   Dziękuję z całego serca:))

 • Marcelina Misiak - awatar

  Marcelina Misiak

  15.02.2017
  15.02.2017

  Leć Mała!!! Trzymam kciuki za uzbieranie całej kwoty!

  • Ania Duszyńska - awatar

   Ania Duszyńska - Organizator zbiórki

   15.02.2017
   15.02.2017

   Dziękuję Marcelinka :))) wysyłam miłość <3

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.02.2017
  15.02.2017

  !

764 zł  z 5 500 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ania Duszyńska - awatar

Ania Duszyńska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 17

CARO - awatar
CARO
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
gbplus - awatar
gbplus
50
A masz - awatar
A masz
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Mateusz Gorsky - awatar
Mateusz Gorsky
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
35

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij