Zbiórka Przeciekający dach rodziców - miniaturka zdjęcia

Przeciekający dach rodziców

Jakub Migdałek - awatar

Jakub Migdałek

Organizator zbiórki

Cześć :)

Mam na imię Kuba i jestem studentem. Zdecydowałem się, pierwszy raz, poprosić o pomoc finansową. Mimo, że również pracuję nie jestem w stanie sam, ani z pomocą najbliższych, rozwiązać problemu jaki zastałem w domu rodziców.
Ich dom ma już dobre kilkadziesiąt lat i od początku dach nie był odświeżany. Pewnego dnia po sporej jesiennej ulewie pojawiły się zacieki na suficie łazienki, co wywołało nie mały niepokój, który towarzyszy nam aż do teraz. Okazało się, że dach zaczął przeciekać do tego stopnia, że drobne naprawy nic nie dały - woda zawsze znajdzie drogę.
Faktem stało się, że bez remontu dachu nie zażegnamy tego problemu. Tutaj pojawiła się wstępna wycena, która podała sumę ok 16 tysięcy złotych.. Kwota ta jest dla moich rodziców zaporowa, mimo, że obaj są osobami pracującymi. Tak, posiadają stałe źródło dochodu, jednak z racji niepełnosprawności mojej mamy, doznają oni również wysokich kosztów utrzymania - spłata specjalistycznego sprzętu, nierefundowane leki. W takiej sytuacji zaoszczędzenie ponad 10 tysięcy złotych jest wyzwaniem kilkuletnim, a czasu takiego nie mamy. Jeżeli skutecznie nie powstrzymamy przecieku wody to drewniane konstrukcje zaczną pęcznieć i mogą nie wytrzymać, a cały dom oparty jest na drewnie, nie na cegle.
My również nie jesteśmy bierni na potrzeby inny. Rodzice uczestniczą w licznych wydarzeniach charytatywnych a mama jest na stałe członkiem lokalnego wolontariatu, jak również i ja, tyle, że uczelnianego.

Mój rodzinny dom jest skromny i znajduje się poza miastem. Jest to miejsce, w którym się wychowałem i do którego zawsze chętnie wracam z miasta, gdzie studiuję. Proszę pomóżcie nam go zachować w takim stanie, aby służył kolejne dziesiątki lat.


Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna
Jakub Migdałek - awatar

Jakub Migdałek

Organizator zbiórki

Wpłaty - 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij