Zbiórka Przeciekający dach rodziców - miniaturka zdjęcia

Przeciekający dach rodziców Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Przeciekający dach rodziców - zdjęcie główne

Przeciekający dach rodziców

0 zł  z 16 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Jakub Migdałek - awatar

Jakub Migdałek

Organizator zbiórki

Cześć :)

Mam na imię Kuba i jestem studentem. Zdecydowałem się, pierwszy raz, poprosić o pomoc finansową. Mimo, że również pracuję nie jestem w stanie sam, ani z pomocą najbliższych, rozwiązać problemu jaki zastałem w domu rodziców.
Ich dom ma już dobre kilkadziesiąt lat i od początku dach nie był odświeżany. Pewnego dnia po sporej jesiennej ulewie pojawiły się zacieki na suficie łazienki, co wywołało nie mały niepokój, który towarzyszy nam aż do teraz. Okazało się, że dach zaczął przeciekać do tego stopnia, że drobne naprawy nic nie dały - woda zawsze znajdzie drogę.
Faktem stało się, że bez remontu dachu nie zażegnamy tego problemu. Tutaj pojawiła się wstępna wycena, która podała sumę ok 16 tysięcy złotych.. Kwota ta jest dla moich rodziców zaporowa, mimo, że obaj są osobami pracującymi. Tak, posiadają stałe źródło dochodu, jednak z racji niepełnosprawności mojej mamy, doznają oni również wysokich kosztów utrzymania - spłata specjalistycznego sprzętu, nierefundowane leki. W takiej sytuacji zaoszczędzenie ponad 10 tysięcy złotych jest wyzwaniem kilkuletnim, a czasu takiego nie mamy. Jeżeli skutecznie nie powstrzymamy przecieku wody to drewniane konstrukcje zaczną pęcznieć i mogą nie wytrzymać, a cały dom oparty jest na drewnie, nie na cegle.
My również nie jesteśmy bierni na potrzeby inny. Rodzice uczestniczą w licznych wydarzeniach charytatywnych a mama jest na stałe członkiem lokalnego wolontariatu, jak również i ja, tyle, że uczelnianego.

Mój rodzinny dom jest skromny i znajduje się poza miastem. Jest to miejsce, w którym się wychowałem i do którego zawsze chętnie wracam z miasta, gdzie studiuję. Proszę pomóżcie nam go zachować w takim stanie, aby służył kolejne dziesiątki lat.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 16 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Jakub Migdałek - awatar

Jakub Migdałek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij