Zbiórka Dla rodziny z Afryki - zdjęcie główne

Dla rodziny z Afryki

51 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Paweł Suszyński - awatar

Paweł Suszyński

Organizator zbiórki

Witam was serdecznie!

Jest to dla mnie duże wyzwanie. To moja pierwsza taka zbiórka, która będzie przeznaczona dla pewnej rodziny z Gambii. Jest to niesamowita, a zarazem bardzo smutna historia. Niesamowita z tego względu, ponieważ sam Bóg musiał wysłać ich do mnie. Babucarr  napisał do mnie na instagramie wiadomość. Po czym nawiązała się konwersacja odnośnie ich życia. Dla mnie jako osoby wierzącej nie jest to nic nadzwyczajnego, że Pan Bóg zesłał go własnie do mnie. Ci ludzie nie mają znikąd pomocy. Ich życie to ciągła walka o przetrwanie. Do tego jeszcze ich ciężka sytuacja finansowa doprowadziła do tego, że zalegają z zapłatą za czynsz, za 3 miesiące. W każdej chwili mogą wylecieć na ulicę. Dlatego też zależy mi na tym, abyśmy jak najszybciej zebrali pieniążki.  Pieniądze zostaną przeznaczone na jedzenie, czynsz i potrzebne środki do życia. Tak jak my zamartwiamy się swoimi sprawami, oni martwią się o to czy przeżyją dzień, czy będą mieli co jeść i czy będą mieli dach nad głową. Nawet nie wiecie jak bardzo są to pokorni, wdzięczni i kochający ludzie. Tak niewiele im trzeba do szczęścia. Moglibyśmy się od nich wiele nauczyć.  Wiele dla mnie znaczy ta zbiórka, bo chce udowodnić, że nie są sami, i mają wsparcie u innych ludzi. Wierzę, że wspólnie uda nam się osiągnać cel.

Chciałbym z góry podziękować wszystkim, którym nie jest obojętny los człowieka w potrzebie, bez względu na to skąd pochodzi. Wszystkim Darczyńcom życzę, aby okazany gest wrócił do Was zwielokrotniony.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
51 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Paweł Suszyński - awatar

Paweł Suszyński

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Paweł Suszyński - awatar
Paweł Suszyński
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij