Zbiórka Rodzina potrzebuje pomocy - zdjęcie główne

Rodzina potrzebuje pomocy

0 zł  z 80 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Bartłomiej Lechowski - awatar

Bartłomiej Lechowski

Organizator zbiórki

Witam nazywam się Bartek i chciałbym opisać naszą trudna sytuację w której się znaleźliśmy wraz z żoną Iloną i trójką naszych wspaniałych dzieci Kamilką 11lat, Natalką 5 lat i Oliwierem  6lat.Jesteśmy pogodną rodziną ,która jak większość Polaków marzyła o własnym kącie i normalnym życiu. Zawsze staraliśmy się tak żyć aby nikogo o nic nie prosić ani obarczać naszymi problemami .Ciężko  pracowaliśmy aby uzbierać na nasze wesele i pierwsze meble .Po  dziewięciu latach starań udało nam się wprowadzić do mieszkania które mogło być nasze na zawsze. Nasza radość nie trwała długo gdyż nie długo po przeprowadzce straciłem pracę i chcąc ratować sytuację wzięliśmy chwilówkę, potem drugą na spłatę pierwszej itd. Po roku czasu postanowiliśmy wziąć kredyt na żonę aby spłacić zaległości i wszystko było już na dobrej drodze do momentu gdy tym razem żona straciła pracę. Ja w tym czsie najmowałem się do prac dorywczych z których ledwie starczało na bieżące wydatki i w tamtym czasie stanęliśmy przed trudnym wyborem czy płacić raty kredytu czy komorne za mieszkanie.Postanowiliśmy iż będziemy płacić komorne bo mieszkanie jest  najważniejsze .Po  kilku nie spłaconych ratach bank zaczął nas straszyć komornikiem ,prokuratorem  itd. . Pełni obaw postanowiliśmy wznowić spłatę kredytu a zaprzestaliśmy płacenia czynszu. Pisaliśmy podania , prośby do właściciela budynku i nic. Po dwóch latach życia w strachu i niepewności otrzymaliśmy nakaz eksmisji z terminem 60 dni bez możliwości przedłużenia .Oboje  z żoną pochodzimy z ubogich rodzin i nie mieliśmy możliwości zamieszkania z rodzicami więc musieliśmy zacząć wynajmować z dziećmi  mieszkane. Z racji naszej sytuacji szukaliśmy mieszkania zniszczonego i do remontu aby w zamian za wyremontowanie nie płacić jakiś czas czynszu.

Po pewnym czasie udało nam się ustabilizować sytuację zawodową, niestety koszmar nie spłaconego kredytu i zadłużenia za komorne dopadł nas szybciej niż myśleliśmy .Nasza  sytuacja na dzień dzisiejszy wygląda tak że mamy 5 komorników i prawie 80 tysięcy długu, który co miesiąc się powiększa .Jesteśmy  w takiej sytuacji że nie jesteśmy w stanie zatrzymać rosnących odsetek ze zwykłej  pracy próbując normalnie żyć i wychowywać trójkę dzieci .Bardzo  Państwa prosimy o pomoc ,bo  tylko wpłata większości długu pozwoli nam na zatrzymanie naliczania odsetek i da nam szansę wyjścia z beznadziejnej sytuacji w której się znajdujemy.Jesteśmy ludźmi zdrowymi i jesteśmy w stanie pracować lecz nasze pensje obciążone zajęciami komorniczymi ledwie starczają nam na życie. Prosimy o wszelką pomoc może być również w formie pożyczki bo spłacając dług będziemy mieli pensje wolne od zajęć i będzie nas stać aby oddać pożyczkę w ratach .Nie  jestem dobrym mówcą ani pisarzem ale jestem ojcem trójki dzieci, katolikiem i mężem , który co dzień płacze gdzieś schowany aby dzieci nie widziały mojej bezradności. Bardzo proszę ludzi o dobrym sercu o jakąkolwiek pomoc, odmawiają nam banki, komornicy nie chcą z nami rozmawiać więc naszą ostatnią deską ratunku jest pomoc Boga i ludzi których choć trochę wzruszy nasza historia. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 80 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Bartłomiej Lechowski - awatar

Bartłomiej Lechowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij