Zbiórka Pomoc dla Kacpra na leczenie - zdjęcie główne

Pomoc dla Kacpra na leczenie

2 052 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Gorszkowska - awatar

Anna Gorszkowska

Organizator zbiórki

Witam jestem mamą 17 letniego Kacpra. Kacper od urodzenia jest dzieckiem zespołem wad wrodzonych jest po operacji złożonej wady serca tetralogia falota. Jest upośledzony w stopniu znacznym ma niepełnosprawność sprężona ma padaczke lekooporna. Teraz doszła jeszcze cukrzyca. Leki które musi co Mc brać bo bez nich nie może funkcjonować są drogie.Ostatnio uległ wypadkowi ma peknieta łekatke i zerwane wiązadło czeka go operacja. Potrzebny będzie rezonans  usg prywatne wizyty u ortopedy. Ja wychowuje go sama nie daje już rady opłacać sama nigdy wcześniej nie prosiłam nikogo ale teraz nie mam wyjścia i proszę ludzi dobrej woli o pomoc każdy grosz będzie ważny. Za każdą pomoc z całego serca dziękujemy. Bez Waszej pomocy  nie poradzimy sobie. Jeżeli ktoś może wspomóc mojego Synka za każdy grosik będziemy wdzięczni z całego serca 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Anna Gorszkowska - awatar

  Anna Gorszkowska

  28.08.2019
  28.08.2019

  Niestety Kacper po operacji dostał gorączki wdał się stan zapalny musi być inhalowany jutro prześlę zdjęcie. Prosimy o wpłaty na dalsze leczenie.

Komentarze


 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  11.08.2019
  11.08.2019

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

  • Anna Gorszkowska - awatar

   Anna Gorszkowska - Organizator zbiórki

   11.08.2019
   11.08.2019

   Dziękuję za słowa otuchy psalm 😘😘

2 052 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Gorszkowska - awatar

Anna Gorszkowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 16

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Jola Małyszewicz-Berkowska - awatar
Jola Małyszewicz-Berkowska
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Agnieszka Rafalska - awatar
Agnieszka Rafalska
50
www.idzpodprad.pl - awatar
www.idzpodprad.pl
1
Joanna Tadajewska - awatar
Joanna Tadajewska
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij