Zbiórka Polanowe koty proszą o wsparcie. - miniaturka zdjęcia

Polanowe koty proszą o wsparcie.

Fundacja Zielona Polana - awatar

Fundacja Zielona Polana

Organizator zbiórki

13.11.   Kociaki, kociaki dzieciaki nasze chorują:-( na chwilę obecną ich adopcja została wstrzymana:-( Utrata, apetytu, biegunka, temperatura, apatia i tak na zmianę, raz Kleksik, raz Calineczka, raz Huragan... Stan zdrowia maluchów musi się ustabilizować, Kleksik, Huragan i Calineczka cierpią na zapalenie jelit i kaliciwirozę. Huragan jak by tego było mało spadł z drapaka, uszkodzona łapa, Calineczka cierpi z powodu wypadającego odbytu. Maluchy są w trakcie intensywnego leczenia, kroplówki, antybiotyki... wizyty u weta to na dzień dzisiejszy ich chleb powszedni... Wizyty w dzień i w nocy bo po jednym z leków okazało się, że malce mają uczulenie i pojawił się wstrząs, stan agonalny, na sygnale do weta, udało się... Koszty wizyt są ogromne. Prosimy o wsparcie na leczenie i utrzymanie maluchów:-( oprócz nich mamy na utrzymaniu całe stado zwierzaków... Jeśli możecie prosimy o wsparcie zbiórki, wszystkie środki będą przeznaczone na ich leczenie.

Koty z Zielonej Polany... trafiają do domu tymczasowego gdzie pod najlepszą opieką z możliwych, w spokoju z pełnymi brzuszkami czekają na nowe domki. Niektóre z nich zatrzymują się u nas tylko na chwilkę a inne długo czekają na odpowiedzialnych, dobrych właścicieli.  W trosce o bezpieczeństwo naszych podopiecznych każdy nowo przybyły kociak czy też dorosły kot zanim trafi pod skrzydła dt musi przejść badania weterynaryjne oraz szereg testów na choroby zakaźne. Przyłączenie chorego kotka do stada zdrowych skończyło by się zagrożeniem zdrowia i życia wszystkich kotków dlatego to takie ważne.

 W odpowiednim czasie są odrobaczane, szczepione i jeśli to już odpowiedni czas sterylizowane. Utrzymanie całego stadka, profilaktyka, sterylizacje, badania i ewentualne leczenie czasem całych miotów to duże koszty. Jednak odpowiedzialna pomoc kosztuje. Zwracamy się zatem z prośbą o pomoc w utrzymaniu naszych kotów w domu tymczasowym.  

Pieniądze ze zbiórki zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów badań i testów naszych ostatnich znalezisk - czwórki rodzeństwa ze stodoły. Jeśli uda się uzbierać pełną kwotę to również na zakup karmy i żwirku dla całego stadka.  Jeden z maluszków już grzeje pupę w nowym domku, do najpilniejszej adopcji pozostały - Huragan, Kleksik i Calineczka, mają aktualnie 7/8tyg i najlepiej by było, żeby dorastały już w swoich domach! Kociaki testy na choroby zakaźne mają ujemne, są już po pierwszym odrobaczeniu i szczepieniu, za tydzień czeka je kolejne odrobaczenie a za trzy tygodnie drugie szczepienie.

Huragan:

Kleksik:

Calineczka:

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Aktualności

  • Fundacja Zielona Polana - awatar

    Fundacja Zielona Polana

    13.11.17
    13.11.17

    13.11 Kociaki, kociaki dzieciaki nasze chorują :-( na chwilę obecną ich adopcja została wstrzymana :-( Utrata, apetytu, biegunka, temperatura, apatia i tak na zmianę, raz Kleksik, raz Calineczka, raz Huragan... Stan zdrowia maluchów musi się ustabilizować, Kleksik, Huragan i Calineczka cierpią na zapalenie jelit i kaliciwirozę. Huragan jak by tego było mało spadł z drapaka, uszkodzona łapa, Calineczka cierpi z powodu wypadającego odbytu. Maluchy są w trakcie intensywnego leczenia, kroplówki, antybiotyki... wizyty u weta to na dzień dzisiejszy ich chleb powszedni... Wizyty w dzień i w nocy bo po jednym z leków okazało się, że malce mają uczulenie i pojawił się wstrząs, stan agonalny, na sygnale do weta, udało się... Koszty wizyt są ogromne. Prosimy o wsparcie na leczenie i utrzymanie maluchów :-( oprócz nich mamy na utrzymaniu całe stado zwierzaków... Jeśli możecie prosimy o wsparcie zbiórki :

Fundacja Zielona Polana - awatar

Fundacja Zielona Polana

Organizator zbiórki

Wpłaty - 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
200
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
30
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij