Zbiórka Polanowe koty proszą o wsparcie. - miniaturka zdjęcia

Polanowe koty proszą o wsparcie. Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Polanowe koty proszą o wsparcie. - zdjęcie główne

Polanowe koty proszą o wsparcie.

271 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Fundacja Zielona Polana - awatar

Fundacja Zielona Polana

Organizator zbiórki

13.11.   Kociaki, kociaki dzieciaki nasze chorują:-( na chwilę obecną ich adopcja została wstrzymana:-( Utrata, apetytu, biegunka, temperatura, apatia i tak na zmianę, raz Kleksik, raz Calineczka, raz Huragan... Stan zdrowia maluchów musi się ustabilizować, Kleksik, Huragan i Calineczka cierpią na zapalenie jelit i kaliciwirozę. Huragan jak by tego było mało spadł z drapaka, uszkodzona łapa, Calineczka cierpi z powodu wypadającego odbytu. Maluchy są w trakcie intensywnego leczenia, kroplówki, antybiotyki... wizyty u weta to na dzień dzisiejszy ich chleb powszedni... Wizyty w dzień i w nocy bo po jednym z leków okazało się, że malce mają uczulenie i pojawił się wstrząs, stan agonalny, na sygnale do weta, udało się... Koszty wizyt są ogromne. Prosimy o wsparcie na leczenie i utrzymanie maluchów:-( oprócz nich mamy na utrzymaniu całe stado zwierzaków... Jeśli możecie prosimy o wsparcie zbiórki, wszystkie środki będą przeznaczone na ich leczenie.

Koty z Zielonej Polany... trafiają do domu tymczasowego gdzie pod najlepszą opieką z możliwych, w spokoju z pełnymi brzuszkami czekają na nowe domki. Niektóre z nich zatrzymują się u nas tylko na chwilkę a inne długo czekają na odpowiedzialnych, dobrych właścicieli.  W trosce o bezpieczeństwo naszych podopiecznych każdy nowo przybyły kociak czy też dorosły kot zanim trafi pod skrzydła dt musi przejść badania weterynaryjne oraz szereg testów na choroby zakaźne. Przyłączenie chorego kotka do stada zdrowych skończyło by się zagrożeniem zdrowia i życia wszystkich kotków dlatego to takie ważne.

 W odpowiednim czasie są odrobaczane, szczepione i jeśli to już odpowiedni czas sterylizowane. Utrzymanie całego stadka, profilaktyka, sterylizacje, badania i ewentualne leczenie czasem całych miotów to duże koszty. Jednak odpowiedzialna pomoc kosztuje. Zwracamy się zatem z prośbą o pomoc w utrzymaniu naszych kotów w domu tymczasowym.  

Pieniądze ze zbiórki zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów badań i testów naszych ostatnich znalezisk - czwórki rodzeństwa ze stodoły. Jeśli uda się uzbierać pełną kwotę to również na zakup karmy i żwirku dla całego stadka.  Jeden z maluszków już grzeje pupę w nowym domku, do najpilniejszej adopcji pozostały - Huragan, Kleksik i Calineczka, mają aktualnie 7/8tyg i najlepiej by było, żeby dorastały już w swoich domach! Kociaki testy na choroby zakaźne mają ujemne, są już po pierwszym odrobaczeniu i szczepieniu, za tydzień czeka je kolejne odrobaczenie a za trzy tygodnie drugie szczepienie.

Huragan:

Kleksik:

Calineczka:

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja Zielona Polana - awatar

  Fundacja Zielona Polana

  13.11.2017
  13.11.2017

  13.11 Kociaki, kociaki dzieciaki nasze chorują :-( na chwilę obecną ich adopcja została wstrzymana :-( Utrata, apetytu, biegunka, temperatura, apatia i tak na zmianę, raz Kleksik, raz Calineczka, raz Huragan... Stan zdrowia maluchów musi się ustabilizować, Kleksik, Huragan i Calineczka cierpią na zapalenie jelit i kaliciwirozę. Huragan jak by tego było mało spadł z drapaka, uszkodzona łapa, Calineczka cierpi z powodu wypadającego odbytu. Maluchy są w trakcie intensywnego leczenia, kroplówki, antybiotyki... wizyty u weta to na dzień dzisiejszy ich chleb powszedni... Wizyty w dzień i w nocy bo po jednym z leków okazało się, że malce mają uczulenie i pojawił się wstrząs, stan agonalny, na sygnale do weta, udało się... Koszty wizyt są ogromne. Prosimy o wsparcie na leczenie i utrzymanie maluchów :-( oprócz nich mamy na utrzymaniu całe stado zwierzaków...
  Jeśli możecie prosimy o wsparcie zbiórki :

271 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Fundacja Zielona Polana - awatar

Fundacja Zielona Polana

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij