Zbiórka Polanowe koty proszą o wsparcie. - miniaturka zdjęcia

Polanowe koty proszą o wsparcie. Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Polanowe koty proszą o wsparcie. - zdjęcie główne

Polanowe koty proszą o wsparcie.

271 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Fundacja Zielona Polana - awatar

Fundacja Zielona Polana

Organizator zbiórki

13.11.   Kociaki, kociaki dzieciaki nasze chorują:-( na chwilę obecną ich adopcja została wstrzymana:-( Utrata, apetytu, biegunka, temperatura, apatia i tak na zmianę, raz Kleksik, raz Calineczka, raz Huragan... Stan zdrowia maluchów musi się ustabilizować, Kleksik, Huragan i Calineczka cierpią na zapalenie jelit i kaliciwirozę. Huragan jak by tego było mało spadł z drapaka, uszkodzona łapa, Calineczka cierpi z powodu wypadającego odbytu. Maluchy są w trakcie intensywnego leczenia, kroplówki, antybiotyki... wizyty u weta to na dzień dzisiejszy ich chleb powszedni... Wizyty w dzień i w nocy bo po jednym z leków okazało się, że malce mają uczulenie i pojawił się wstrząs, stan agonalny, na sygnale do weta, udało się... Koszty wizyt są ogromne. Prosimy o wsparcie na leczenie i utrzymanie maluchów:-( oprócz nich mamy na utrzymaniu całe stado zwierzaków... Jeśli możecie prosimy o wsparcie zbiórki, wszystkie środki będą przeznaczone na ich leczenie.

Koty z Zielonej Polany... trafiają do domu tymczasowego gdzie pod najlepszą opieką z możliwych, w spokoju z pełnymi brzuszkami czekają na nowe domki. Niektóre z nich zatrzymują się u nas tylko na chwilkę a inne długo czekają na odpowiedzialnych, dobrych właścicieli.  W trosce o bezpieczeństwo naszych podopiecznych każdy nowo przybyły kociak czy też dorosły kot zanim trafi pod skrzydła dt musi przejść badania weterynaryjne oraz szereg testów na choroby zakaźne. Przyłączenie chorego kotka do stada zdrowych skończyło by się zagrożeniem zdrowia i życia wszystkich kotków dlatego to takie ważne.

 W odpowiednim czasie są odrobaczane, szczepione i jeśli to już odpowiedni czas sterylizowane. Utrzymanie całego stadka, profilaktyka, sterylizacje, badania i ewentualne leczenie czasem całych miotów to duże koszty. Jednak odpowiedzialna pomoc kosztuje. Zwracamy się zatem z prośbą o pomoc w utrzymaniu naszych kotów w domu tymczasowym.  

Pieniądze ze zbiórki zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów badań i testów naszych ostatnich znalezisk - czwórki rodzeństwa ze stodoły. Jeśli uda się uzbierać pełną kwotę to również na zakup karmy i żwirku dla całego stadka.  Jeden z maluszków już grzeje pupę w nowym domku, do najpilniejszej adopcji pozostały - Huragan, Kleksik i Calineczka, mają aktualnie 7/8tyg i najlepiej by było, żeby dorastały już w swoich domach! Kociaki testy na choroby zakaźne mają ujemne, są już po pierwszym odrobaczeniu i szczepieniu, za tydzień czeka je kolejne odrobaczenie a za trzy tygodnie drugie szczepienie.

Huragan:

Kleksik:

Calineczka:

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja Zielona Polana - awatar

  Fundacja Zielona Polana

  13.11.2017
  13.11.2017

  13.11 Kociaki, kociaki dzieciaki nasze chorują :-( na chwilę obecną ich adopcja została wstrzymana :-( Utrata, apetytu, biegunka, temperatura, apatia i tak na zmianę, raz Kleksik, raz Calineczka, raz Huragan... Stan zdrowia maluchów musi się ustabilizować, Kleksik, Huragan i Calineczka cierpią na zapalenie jelit i kaliciwirozę. Huragan jak by tego było mało spadł z drapaka, uszkodzona łapa, Calineczka cierpi z powodu wypadającego odbytu. Maluchy są w trakcie intensywnego leczenia, kroplówki, antybiotyki... wizyty u weta to na dzień dzisiejszy ich chleb powszedni... Wizyty w dzień i w nocy bo po jednym z leków okazało się, że malce mają uczulenie i pojawił się wstrząs, stan agonalny, na sygnale do weta, udało się... Koszty wizyt są ogromne. Prosimy o wsparcie na leczenie i utrzymanie maluchów :-( oprócz nich mamy na utrzymaniu całe stado zwierzaków...
  Jeśli możecie prosimy o wsparcie zbiórki :

271 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Fundacja Zielona Polana - awatar

Fundacja Zielona Polana

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij