Zbiórka Implant ślimakowy - miniaturka zdjęcia

Implant ślimakowy

Zbiórka Implant ślimakowy - zdjęcie główne

Implant ślimakowy

2 655 zł z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 33 osoby
Wpłać teraz
 
Wiola Bąk - awatar

Wiola Bąk

Organizator zbiórki

Witam. Jestem mamą czteroletniej Julci. To właśnie dla Niej zakładam tę zbiórkę. Julcia od urodzenia cierpi na głęboki niedosłuch obustronny. Po wszystkich badaniach i pobycie w szpitalu córka zakwalifikowała się do wszczepienia implantu ślimakowego. Niestety od ostatniej wizyty w szpitalu minął już ponad rok a my nadal czekamy na operację. Julcia miała już wyznaczony termin operacji ,lecz złapała Ją infekcja i zabieg trzeba było przełożyć. Proszę Państwa o pomoc ponieważ Julcia skończyła 4 latka,ale nie słyszy i nie mówi. Nosi aparaty , które nie przynoszą żadnego efektu. My jako rodzice bardzo byśmy chcieli usłyszeć od Niej pierwsze świadome słowa : "Mamo i Tato" a przede wszystkim chcieli byśmy aby Ona uslyszała od Nas jak my bardzo Ją kochamy. Będę wdzięczna za każdy grosz ,który przyczyni się do zdrowia naszej Córeczki. Wierzę w ludzi o dobrych sercach!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Wiola Bąk - awatar

    Wiola Bąk

    02.11.19
    02.11.19

    Witam Wszystkich. Dziękuję bardzo za okazaną nam pomoc. Kwotę musimy zmniejszyć , ponieważ Julka miała już zabieg wszczepienia implantu. Tak więc jesteśmy już z jednym. Operacja się udała. Czekamy na efekty. Nie kończymy jednak zbiórki ponieważ Julcia będzie musiała mieć wszczepiony drugi implant , na który przewiduje się od dnia dzisiejszego jakieś mniej więcej trzy lata. 😣 Ale wierzę jak widać ludzie mają wielkie serca ,więc mam nadzieję,że razem damy radę! 😉 Dziękuję ! ❤️❤️❤️

2 655 zł z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 33 osoby
Wpłać teraz
 
Wiola Bąk - awatar

Wiola Bąk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 33

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
140
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
marta wakulicz - awatar
marta wakulicz
300
Ewa Paszkowska-Kocon - awatar
Ewa Paszkowska-Kocon
15
Monika Stromecka - awatar
Monika Stromecka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
49

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij