Zbiórka Implant ślimakowy - zdjęcie główne

Implant ślimakowy

2 656 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Wiola Bąk - awatar

Wiola Bąk

Organizator zbiórki

Witam. Jestem mamą czteroletniej Julci. To właśnie dla Niej zakładam tę zbiórkę. Julcia od urodzenia cierpi na głęboki niedosłuch obustronny. Po wszystkich badaniach i pobycie w szpitalu córka zakwalifikowała się do wszczepienia implantu ślimakowego. Niestety od ostatniej wizyty w szpitalu minął już ponad rok a my nadal czekamy na operację. Julcia miała już wyznaczony termin operacji ,lecz złapała Ją infekcja i zabieg trzeba było przełożyć. Proszę Państwa o pomoc ponieważ Julcia skończyła 4 latka,ale nie słyszy i nie mówi. Nosi aparaty , które nie przynoszą żadnego efektu. My jako rodzice bardzo byśmy chcieli usłyszeć od Niej pierwsze świadome słowa : "Mamo i Tato" a przede wszystkim chcieli byśmy aby Ona uslyszała od Nas jak my bardzo Ją kochamy. Będę wdzięczna za każdy grosz ,który przyczyni się do zdrowia naszej Córeczki. Wierzę w ludzi o dobrych sercach!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Wiola Bąk - awatar

    Wiola Bąk

    02.11.2019
    02.11.2019

    Witam Wszystkich. Dziękuję bardzo za okazaną nam pomoc. Kwotę musimy zmniejszyć , ponieważ Julka miała już zabieg wszczepienia implantu. Tak więc jesteśmy już z jednym. Operacja się udała. Czekamy na efekty. Nie kończymy jednak zbiórki ponieważ Julcia będzie musiała mieć wszczepiony drugi implant , na który przewiduje się od dnia dzisiejszego jakieś mniej więcej trzy lata. 😣 Ale wierzę jak widać ludzie mają wielkie serca ,więc mam nadzieję,że razem damy radę! 😉 Dziękuję ! ❤️❤️❤️

2 656 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Wiola Bąk - awatar

Wiola Bąk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 34

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
140
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
marta wakulicz - awatar
marta wakulicz
300
Ewa Paszkowska-Kocon - awatar
Ewa Paszkowska-Kocon
15
Monika Stromecka - awatar
Monika Stromecka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij