Zbiórka Mistrzostwa Świata 2018 - miniaturka zdjęcia

Mistrzostwa Świata 2018

Zbiórka Mistrzostwa Świata 2018 - zdjęcie główne

Mistrzostwa Świata 2018

30 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Patrycja Wojtasik - awatar

Patrycja Wojtasik

Organizator zbiórki

Witam, Jestem instruktorem zespołu Fresh, który działa przy Centrum Kultury i Sportu w Chęcinach. Dzieciaki, które tańczą w tym zespole nie widzą życia bez tańca. Jest to ich największa pasja i każdą wolną chwilę spędzają na sali tanecznej. W tym roku 3 dziewczynki w wieku 11 lat spróbowały swich sił na eliminacjach do DWC 2018, których finał odbędzie się w Sitges w Hiszpanii. Niestety, taniec jest sportem, w którym wszystko trzeba sobie zamemu organizowac i opłacać. Jest to spora suma do zebrania ale nic nas nie zniechęci, ponieważ jest to spełnienie ich marzeń. Dziewczyny na ten wyjazd szykowały sie bardzo długo i włożyły w to bardzo dużo ciężkiej pracy. Najważniejsze jest dla nas zakwaterownie, przelot i opłaty startowe. Niestety wszystko to złożone w całość daje dosyć sporą sumę. Bardzo prosimy o pomoc w spełnieniu marzeń tanecznych dziewczyn, które na to bardzo ciężko codziennie pracują. Z góry bardzo dziękuję za każda okazana pomoc. Pozdrawiam. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
30 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Patrycja Wojtasik - awatar

Patrycja Wojtasik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Na dobry początek - awatar
Na dobry początek
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij