Zbiórka Adopcja Indie RADHA MUJHALDE - zdjęcie główne

Adopcja Indie RADHA MUJHALDE

2 980 zł  z 1 560 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Sytuacja szkolnictwa w Indiach jest w opłakanym stanie. Kościół pragnie pomóc w kształceniu dzieci, podnieść poziom szkolnictwa. Dzieci gromadzi w internatach, gdzie w pomieszczeniu mieszka np. 100 chłopców. Koszt utrzymania i kształcenia dziecka w Indiach wynosi 130 zł miesięcznie, a nauka trwa 6 lat.

RADHA MUJHALDE jest jednym z 30 dzieci z Indii czekających na adopcję. Każda, nawet najmniejsza wpłata, wesprze dziecko w nauce i utrzymaniu w internacie. 

Imię i nazwisko: Radha Mujhalde    Wiek: 8 lat    Data urodzenia: 08/07/2012 Miejscowość: Kheri   Klasa: II

Informacje o dziecku: Radha pochodzi z bardzo ubogiej rodziny. Jest najstarszą z trojga rodzeństwa. Jej ojciec jest krawcem a jej mama pracuje przy uprawie ziemi. Obydwaj maja bardzo niskie zarobki z tego względu nie są w stanie opłacić dziewczynce niezbędnej edukacji. Obecnie Radha została umieszczona w internacie prowadzonym przez siostry zakonne z nadzieją że znajdzie się ktoś kto będzie mógł pomóc w sfinansowaniu jej edukacji. Radha jest uzdolnioną tancerką i chętnie uczestniczy we wszystkich zajęciach z dziedziny kulturalnej. Dziewczynka jest bardzo żywotna i radosna ma bardzo dobre wyniki w nauce i ogromną chęć do dalszej nauki. W przyszłości Radha chciałaby zostać pielęgniarką.

ORGANIZATOR: Wydział Duszpasterstwa Misyjnego Kurii Metropolitalnej w Krakowie

PROWADZĄCY: s. Bożena Najbar

WWW: misje.diecezja.pl

E-MAIL: [email protected]


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Wydział Misyjny Archidiecezji Krakowskiej - awatar

  Wydział Misyjny Archidiecezji Krakowskiej

  30.01.2022
  30.01.2022

  Dzieci z Indii przesłały listy do swoich dobroczyńców w języku hindi. Tak pisze Radha Mujhalde

  Zdjęcie aktualizacji 86 897

2 980 zł  z 1 560 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 27

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Justyna Gwiazdoń - awatar
Justyna Gwiazdoń
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij