Zbiórka Mistrzostwa Mastersów Wioślarzy - miniaturka zdjęcia

Mistrzostwa Mastersów Wioślarzy Jak założyć taką zbiórkę?

Mistrzostwa Mastersów Wioślarzy

171 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Grazyna Bohdanowicz - awatar

Grazyna Bohdanowicz

Organizator zbiórki

Dzień dobry nazywam się Grażyna Bohdanowicz i pełnie funkcje sekretarza Towarzystwa Sportów Wodnych Warmia Tomaszkowo. We wrześniu Mastersi Wioślarze wezmą udział w Mistrzostwach Świata w Wiślarstwie w Budapeszcie. Do dzis zgłosiło się 720 klubów z całego świata nasi wioślarze trenują cały rok przygotowując się  do regat nie maja pieniędzy stare łódki ale maja wole walki radość z zycia i milosc do wioseł isą dla mnie Wzorem maja skończone 70 lat a ich postawa jest dowodem na to ze nie czuja się ludzmi starymi rozczeniowymi wręcz odwrotnie ciagle biorą los w swoje rece tak jak wiosła. Bardzo proszę o pomoc choć w części pokrycia kosztu udziału w Mistrzostwach. Wszystkich czeka nas okres starości oby była tak piękna jak  naszych Mastersow wioślarzy. Z serdecznym pozdrowieniem Grażyna B.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
171 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Grazyna Bohdanowicz - awatar

Grazyna Bohdanowicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Paweł Grzegorczyk - awatar
Paweł Grzegorczyk
50
Anna Mackiewicz - awatar
Anna Mackiewicz
50
Lilia - awatar
Lilia
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij