Zbiórka zbiórka na rehabilitację Justyny - miniaturka zdjęcia

zbiórka na rehabilitację Justyny Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka zbiórka na rehabilitację Justyny - zdjęcie główne

zbiórka na rehabilitację Justyny

50 zł  z 7 100 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Krzysztof Kudera - awatar

Krzysztof Kudera

Organizator zbiórki

Fundacja „INSPIRACJA”, www.fundacjainspiracja.com, z siedzibą przy ul. Mehoffera 90 w Warszawie, od 2012 roku pomaga dzieciom i młodzieży w edukacji oraz rozwoju talentów, a także wspiera osoby niepełnosprawne. Staramy się, aby młodzi ludzie z naszą pomocą mogli odnaleźć inspirację – żeby chcieli działać, a w swoim życiu widzieli sens, bez względu na to, co ich spotkało do tej pory.

Jedną z naszych podopiecznych jest Justyna, której – mimo porażenia dziecięcego czterokończynowego mózgowego – nie opuszcza optymizm. Dziewczynka potrzebuje rehabilitacji, zarówno tej prowadzonej w warunkach domowych, jak i podczas wyjazdów na turnusy rehabilitacyjne, gdzie wykorzystuje się specjalistyczny sprzęt. Justyna nie chodzi samodzielnie, ale gdyby mogła, na pewno zdobywałaby góry. Aktualnie nie sięga tak wysoko, marzy wyjeździe nad morze. Turnus, po którym na pewno poczuje się lepiej, kosztuje 8386 złotych i odbywa się w Centrum Rehabilitacji EUROMED w Chłopach w terminie od 17.04.2018 do 1.05.2018 r. Justynę oraz jej dwie młodsze siostry wychowuje samodzielnie mama – kobieta niestety nie może pracować, ponieważ musi sprawować opiekę nad Justyną. W związku z tym, koszty turnusu znacząco przekraczają jej możliwości. Do tej pory zebrane jest 1200 zł na sfinansowanie wyjazdu, ale zbiórka trwa nadal – do 30.09.2017 r.

Justyna bardzo chciałabym wykorzystać szansę, która się nadarza. Jak sama mówi, to, że ktoś chce się nią zaopiekować i jej pomóc, jest dla niej bardzo ważne. Docenia wszystkie, nawet najmniejsze pozytywne gesty, z jakimi zwracają się do niej ludzie. Wiem, jak bardzo Justyna cieszyłaby się z możliwości wyjazdu, dlatego chciałbym prosić Was o pomoc. Razem podarujmy jej trochę słońca. Jednocześnie dziękuję za czas, który poświęciliście na czytanie tego listu i mam nadzieję poświęcicie na pomoc Justynie.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    25.08.2017
    25.08.2017

    Wspieramy Cię Justyno

50 zł  z 7 100 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Krzysztof Kudera - awatar

Krzysztof Kudera

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij