Zbiórka zbiórka na rehabilitację Justyny - miniaturka zdjęcia

zbiórka na rehabilitację Justyny Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka zbiórka na rehabilitację Justyny - zdjęcie główne

zbiórka na rehabilitację Justyny

50 zł  z 7 100 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Krzysztof Kudera - awatar

Krzysztof Kudera

Organizator zbiórki

Fundacja „INSPIRACJA”, www.fundacjainspiracja.com, z siedzibą przy ul. Mehoffera 90 w Warszawie, od 2012 roku pomaga dzieciom i młodzieży w edukacji oraz rozwoju talentów, a także wspiera osoby niepełnosprawne. Staramy się, aby młodzi ludzie z naszą pomocą mogli odnaleźć inspirację – żeby chcieli działać, a w swoim życiu widzieli sens, bez względu na to, co ich spotkało do tej pory.

Jedną z naszych podopiecznych jest Justyna, której – mimo porażenia dziecięcego czterokończynowego mózgowego – nie opuszcza optymizm. Dziewczynka potrzebuje rehabilitacji, zarówno tej prowadzonej w warunkach domowych, jak i podczas wyjazdów na turnusy rehabilitacyjne, gdzie wykorzystuje się specjalistyczny sprzęt. Justyna nie chodzi samodzielnie, ale gdyby mogła, na pewno zdobywałaby góry. Aktualnie nie sięga tak wysoko, marzy wyjeździe nad morze. Turnus, po którym na pewno poczuje się lepiej, kosztuje 8386 złotych i odbywa się w Centrum Rehabilitacji EUROMED w Chłopach w terminie od 17.04.2018 do 1.05.2018 r. Justynę oraz jej dwie młodsze siostry wychowuje samodzielnie mama – kobieta niestety nie może pracować, ponieważ musi sprawować opiekę nad Justyną. W związku z tym, koszty turnusu znacząco przekraczają jej możliwości. Do tej pory zebrane jest 1200 zł na sfinansowanie wyjazdu, ale zbiórka trwa nadal – do 30.09.2017 r.

Justyna bardzo chciałabym wykorzystać szansę, która się nadarza. Jak sama mówi, to, że ktoś chce się nią zaopiekować i jej pomóc, jest dla niej bardzo ważne. Docenia wszystkie, nawet najmniejsze pozytywne gesty, z jakimi zwracają się do niej ludzie. Wiem, jak bardzo Justyna cieszyłaby się z możliwości wyjazdu, dlatego chciałbym prosić Was o pomoc. Razem podarujmy jej trochę słońca. Jednocześnie dziękuję za czas, który poświęciliście na czytanie tego listu i mam nadzieję poświęcicie na pomoc Justynie.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    25.08.2017
    25.08.2017

    Wspieramy Cię Justyno

50 zł  z 7 100 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Krzysztof Kudera - awatar

Krzysztof Kudera

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij