Zbiórka zbiórka na rehabilitację Justyny - miniaturka zdjęcia

zbiórka na rehabilitację Justyny

Krzysztof Kudera - awatar

Krzysztof Kudera

Organizator zbiórki

Fundacja „INSPIRACJA”, www.fundacjainspiracja.com, z siedzibą przy ul. Mehoffera 90 w Warszawie, od 2012 roku pomaga dzieciom i młodzieży w edukacji oraz rozwoju talentów, a także wspiera osoby niepełnosprawne. Staramy się, aby młodzi ludzie z naszą pomocą mogli odnaleźć inspirację – żeby chcieli działać, a w swoim życiu widzieli sens, bez względu na to, co ich spotkało do tej pory.

Jedną z naszych podopiecznych jest Justyna, której – mimo porażenia dziecięcego czterokończynowego mózgowego – nie opuszcza optymizm. Dziewczynka potrzebuje rehabilitacji, zarówno tej prowadzonej w warunkach domowych, jak i podczas wyjazdów na turnusy rehabilitacyjne, gdzie wykorzystuje się specjalistyczny sprzęt. Justyna nie chodzi samodzielnie, ale gdyby mogła, na pewno zdobywałaby góry. Aktualnie nie sięga tak wysoko, marzy wyjeździe nad morze. Turnus, po którym na pewno poczuje się lepiej, kosztuje 8386 złotych i odbywa się w Centrum Rehabilitacji EUROMED w Chłopach w terminie od 17.04.2018 do 1.05.2018 r. Justynę oraz jej dwie młodsze siostry wychowuje samodzielnie mama – kobieta niestety nie może pracować, ponieważ musi sprawować opiekę nad Justyną. W związku z tym, koszty turnusu znacząco przekraczają jej możliwości. Do tej pory zebrane jest 1200 zł na sfinansowanie wyjazdu, ale zbiórka trwa nadal – do 30.09.2017 r.

Justyna bardzo chciałabym wykorzystać szansę, która się nadarza. Jak sama mówi, to, że ktoś chce się nią zaopiekować i jej pomóc, jest dla niej bardzo ważne. Docenia wszystkie, nawet najmniejsze pozytywne gesty, z jakimi zwracają się do niej ludzie. Wiem, jak bardzo Justyna cieszyłaby się z możliwości wyjazdu, dlatego chciałbym prosić Was o pomoc. Razem podarujmy jej trochę słońca. Jednocześnie dziękuję za czas, który poświęciliście na czytanie tego listu i mam nadzieję poświęcicie na pomoc Justynie.


Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Komentarze

  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    25.08.17
    25.08.17

    Wspieramy Cię Justyno

Krzysztof Kudera - awatar

Krzysztof Kudera

Organizator zbiórki

Wpłaty - 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij