Zbiórka Wsparcie teatru - zdjęcie główne

Wsparcie teatru

0 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 

Witam, od kilku lat prowadzimy w centrum Szczecina niezwykłe miejsce. W nim głównie młodzi ludzie rozwijają swoje pasje, w szczególności te teatralne. Pracują ciężko nad realizacją samych siebie i wypracowanie własnego języka ekspresji. W miejscu odbywają się pokazy naszych niezwykłych spektakli dla kameralnej widowni (ok. 30 osób), często poprzedzone wykładem i obowiązkowo uwieńczone dobrą herbatą. Jesteśmy miejscem całkowicie niezależnym, co - jak pewnie się domyślacie - posiada swoje plusy i minusy. Kochamy to miejsce, sporo serca włożyliśmy w nadanie mu charakteru, który zachęcałby do powrotu. Nie chcemy miejsca ani bardziej nowoczesnego, ani większego, chcemy właśnie takiej kameralnej przestrzeni, gdzie możliwe jest spotkanie grupy czujących, zarówno poprzez przeżywanie, jak i w rozmowie. Utrzymujemy je sami poprzez czesne z zajęć teatralnych, poprzez bilety ze spektakli, czasowe udostępnianie wolnych pokoi. Niestety bez zewnętrznego wsparcia nie jesteśmy w stanie utrzymać miejsca. Zdobyte środki pozwolą nam na przetrwania przez kilka najbliższych miesięcy, zanim nie znajdziemy bardziej kompleksowej pomocy. Czasami pomocy potrzebuje człowiek, czasami cała grupa ludzi, czasami także samo miejsce.... Wdzięczni będziemy za każdy przejaw wsparcia, byśmy dalej mogli pracować i rozwijać naszą przestrzeń. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij