Zbiórka zbiórka na zabieg in vitro - zdjęcie główne

zbiórka na zabieg in vitro

576 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kasia Wiśniewska-Bulkowska - awatar

Kasia Wiśniewska-Bulkowska

Organizator zbiórki

Kochani! Mam 48 lat i jestem mężatką od 27 lat. Oboje z mężem od wielu lat staramy się o dziecko. Po wielu latach leczenia okazało się,że tylko zabieg in vitro może nam pomóc w tym żebyśmy mogli mieć dziecko/dzieci. Tylko in vitro może sprawić to żebyśmy zostali RODZINĄ,a nie bezdzietnym małżeństwem.Niestety kilka lat temu nie mogłam skorzystać z refundowanego in vitro,gdyż kilka miesięcy  przed wejściem refundacji tego zabiegu skończyłam 40 lat. Nasze marzenie o dziecku prawie spełnił program Pani Elżbiety Jaworowicz. Dobrzy ludzie( anonimowo) sfinansowali nam zabieg in vitro. Byliśmy z mężem bardzo szczęśliwi,że nasze największe marzenie się spełni,niestety zabieg się nie udał. Byliśmy załamani. Jednak postanowiliśmy spróbować jeszcze raz,ale niestety nie jesteśmy w stanie zebrać 15000 zł,to dla nas ogromna kwota. 

Bardzo prosimy,pomóżcie spełnić nam nasze największe marzenie ! Będziemy wdzięczni za każdy grosz,za każdą złotówkę,która przybliży nas do spełnienia naszego marzenia :) Pozdrawiamy wszystkich bardzo gorąco - w Was nasza ostatnia nadzieja , bo żadna organizacja,ani fundacja nie  finansuje zabiegów in vitro. 

P.S.(1). Zachęcam do przeczytania wywiadu,przeprowadzonego z nami. Oczywiście dotyczy on naszej walki o dziecko. Oto link : https://plodnosc.pl/oni-juz-23-lata-staraja-sie-o-dziecko-o-pomoc-prosili-nawet-elzbiete-jaworowicz/


P.S (2). Muszę jeszcze coś wyjaśnić,bo pewnie wiele osób uważa,że sama powinnam zarobić sobie na ten zabieg.Przecież mogę iść do pracy.Tak,ale jest pewna przeszkoda. Choruję na epilepsję i nikt nie chce mnie zatrudnić :( . Już od bardzo długiego czasu szukam pracy i nic. Wszyscy pracodawcy się boją tej choroby,nawet zakłady pracy chronionej. Mam rentę,ale chcę pracować. Nawet wolałabym nie mieć renty,tylko pracować. Skończyłam liceum,szkołę policealną,dwa kursy. Niestety to pracodawców nie zachęca. Mój mąż pracuje. Więc to nie jest tak,że nic nie robimy,siedzimy w domu i czekamy na pomoc.

Kochani! Muszę jeszcze wyjaśnić,że epilepsja absolutnie nie przeszkadza w byciu mamą. Lekarz,który przeprowadzał mi in vitro,mówił,że zna wiele kobiet z epilepsją,które zostały matkami i mają zdrowe,wesołe dzieci.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Kasia Wiśniewska-Bulkowska - awatar

  Kasia Wiśniewska-Bulkowska

  28.09.2020
  28.09.2020

  Dziękuję Osobie,która dziś wpłaciła anonimowo pieniążki na moją zbiórkę. Jestem bardzo wdzięczna.

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.04.2020
  29.04.2020

  Powodzenia Asiu! <3

  • Kasia Wiśniewska-Bulkowska - awatar

   Kasia Wiśniewska-Bulkowska - Organizator zbiórki

   30.04.2020
   30.04.2020

   Bardzo dziękuję za wsparcie. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc.

 • Maria Mucha - awatar

  Maria Mucha

  13.03.2020
  13.03.2020

  Wszystkiego najlepszego Kasiu z okazji URODZIN. Pozdrawiam serdecznie :-)

  • Kasia Wiśniewska-Bulkowska - awatar

   Kasia Wiśniewska-Bulkowska - Organizator zbiórki

   14.03.2020
   14.03.2020

   Dziękuję bardzo za wsparcie :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.10.2018
  30.10.2018

  Powodzenia 😊. Zosia i Krzyś 😚

  • Kasia Wiśniewska-Bulkowska - awatar

   Kasia Wiśniewska-Bulkowska - Organizator zbiórki

   31.10.2018
   31.10.2018

   Kochani,bardzo dziękuję za wsparcie :)

576 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kasia Wiśniewska-Bulkowska - awatar

Kasia Wiśniewska-Bulkowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 11

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
marta - awatar
marta
150
marta - awatar
marta
150
Anonimowo - awatar
Anonimowo
6
Angelika - awatar
Angelika
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dawid - awatar
Dawid
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Maria Mucha - awatar
Maria Mucha
30
Gosia - awatar
Gosia
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij