Zbiórka Pomoc dla Sajeera i jego rodziny - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla Sajeera i jego rodziny Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomoc dla Sajeera i jego rodziny - zdjęcie główne

Pomoc dla Sajeera i jego rodziny

2 011 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 41 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Fomina - awatar

Joanna Fomina

Organizator zbiórki

Poznałam Sajeera podczas urlopu w Kovalam, niedużej wiosce na południu Indii, w 2012. Od tego czasu utrzymujemy kontakt. Sajeer utrzymuje siebie i swoją rodzinę ze sprzedaży pamiątek na plaży w okresie turystycznym. Zarabia bardzo malutko, sezon turystyczny w Kovalam nie jest długi ze względu na monsuny. Sajeer ma córkę, która jeżeli skończy szkołę i będzie w stanie kontynuować naukę, będzie mogła w przyszłości wspierać rodzinę finansowo. Matka Sajeera jest bardzo chora i wymaga kosztownego leczenia - ma nadciśnienie, cukrzycę i teraz jeszcze wrzody żołądka. Szczególnie teraz w okresie monsunowym, kiedy cały czas leje deszcz, a szansa sprzedania pamiątek jest równa zeru, rodzinie brakuje pieniędzy na wszystko: nie tylko na leki, wynajem mieszkania, lecz również na jedzenie. Bardzo chciałabym uzbierać chociaż 2000 złotych, które pomogłyby rodzinie Sajeera przetrwać do czasu rozpoczęcia sezonu turystycznego w zimie. Będę ogromnie wdzięczna za każdą złotówkę, wszystkie zebrane środki przekażę przez Western Union Sajeerowi (ta droga już wielokrotnie przećwiczona).  

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Joanna Fomina - awatar

    Joanna Fomina

    22.04.2020
    22.04.2020

    Bardzo dziękuję za kolejną wpłatę dla Sajeera i jego rodziny. Teraz, w czasach koronawirusa i kwarantanny, kiedy rodzina jest pozbawiona wszelkich źródeł dochodu, to wsparcie jest szczególnie ważne. Dziękuję serdecznie!

2 011 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 41 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Fomina - awatar

Joanna Fomina

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 41

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Chrissie Hirst - awatar
Chrissie Hirst
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Chrissie Hirst - awatar
Chrissie Hirst
20
Jan Dzban - awatar
Jan Dzban
20
Anna Staszewska - awatar
Anna Staszewska
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij