Zbiórka Pokochać bez-ogonkę. - zdjęcie główne

Pokochać bez-ogonkę.

539 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Barbara Titka - awatar

Barbara Titka

Organizator zbiórki

Są takie koty, na które czeka się z utęsknieniem. Są takie koty, dla których szykuje się wyprawkę. Są takie koty, na które nikt nie czeka, których nikt nie pragnie. To właśnie ja... Nie wiem skąd się wzięłam, jestem jeszcze kocim dzieckiem, a już rodziłam kocięta. Straciłam ogonek, nikt mi nie pomógł, nie opatrzył rany... Przecież jestem niczyja... nikt na mnie nie czekał...

Dzisiaj trafiłam do lecznicy, to chyba jakaś bajka, bo już wiem, że ktoś na mnie czeka.

Kotka ma ok. 12 miesięcy, odebrana z Bratkowic. Jak straciła ogonek nie wiemy. Przebywa obecnie w lecznicy, ma stan zapalny listwy mlecznej. Stan kliniczny kiepski. Testy ujemne. 

W piątek chcemy kotkę kastrować, zaszczepić, zabezpieczyć przed kleszczami, pasożytami i szukać domu.

Proszę nie bądź obojętny, pomóż nam wyprowadzić kotkę na prostą, aby moje słowa "że ktoś czeka, nie zostały puszczone na wiatr"


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Barbara Titka - awatar

  Barbara Titka

  21.06.2018
  21.06.2018

  Dziękuję Wszystkim za pomoc, teraz szukamy domku ❤❤

  Zdjęcie aktualizacji 16 584

Komentarze


 • Ania K - awatar

  Ania K

  13.06.2018
  13.06.2018

  Bądź silna i zdrowa Kicia

 • Annn - awatar

  Annn

  13.06.2018
  13.06.2018

  <3

 • Kasia J - awatar

  Kasia J

  13.06.2018
  13.06.2018

  Powodzenia kiciu ❤️

 • Kinga - awatar

  Kinga

  12.06.2018
  12.06.2018

  Powodzenia :)

539 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Barbara Titka - awatar

Barbara Titka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 26

Aleksandra Prasał - awatar
Aleksandra Prasał
20
Adam Lesniewski - awatar
Adam Lesniewski
100
Od Zuzy Mani i Tosi - awatar
Od Zuzy Mani i Tosi
50
Kasia - awatar
Kasia
10
Kasia EL - awatar
Kasia EL
5
Mado Kucharska - awatar
Mado Kucharska
50
Jagna - awatar
Jagna
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Ania K - awatar
Ania K
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij