Zbiórka Zbieram na operacje i nowe życie - miniaturka zdjęcia

Zbieram na operacje i nowe życie Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Zbieram na operacje i nowe życie - zdjęcie główne

Zbieram na operacje i nowe życie

251 zł  z 65 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Patrycja Domagała - awatar

Patrycja Domagała

Organizator zbiórki

Ciało nie słucha. Mózg wysyła mu sygnały,  ale ich odbiór jest totalnie zakłócony. Nie ma minuty bez ruchu taki jest każdy dzień osób chorych na pląsawice Huntingtona. Nazywam się Irena Domagała pochodzę z małej wsi na Opolskim mam 50 lat. Moja choroba została rozpoznana  16.01.2012 r. Wykonane zostały badania DNA w Warszawie, które potwierdziły moje obawy. Zaczął się koszmar moje ruchy zaczęły się nasilać  z roku na rok tzn. drżenie rak, spadek koncentracji i zdolności notorycznych, jestem świadoma tego , że mój stan z dnia na dzień się pogarsza, mam cudownego wnuka i cudowna wnuczkę , dla których nie mogę być prawdziwa babcia chciałabym chociaż raz samodzielnie każdego z osobna mocno wtulić w swoje ramiona i powiedzieć im jak bardzo ich Kocham. Niestety moje ruchy mi na to nie pozwalają. Jestem jednak ratunek szansa na drugie życie!!! Która może być operacja stymulacja mózgu. Dramat polega na tym, że niestety ta operacja nie jest refundowana  przez NFZ potrzebuje zebrać kwotę 65000 zł która będzie przeznaczona na operację i rehabilitację!!!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.05.2019
  30.05.2019

  Trzymam kciuki

 • Renata i Andrzej - awatar

  Renata i Andrzej

  28.05.2019
  28.05.2019

  Dużo zdrowia.

 • Daria - awatar

  Daria

  28.05.2019
  28.05.2019

  Trzymamy kciuki za powodzenie zbiórki :)

251 zł  z 65 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Patrycja Domagała - awatar

Patrycja Domagała

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Daria - awatar
Daria
10
Renata i Andrzej - awatar
Renata i Andrzej
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij