Zbiórka Upamiętnienie Dawida Kurzmanna. - zdjęcie główne

Upamiętnienie Dawida Kurzmanna.

3 921 zł  z 7 500 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Waldemar Polanski - awatar

Waldemar Polanski

Organizator zbiórki

POLANSKI-Foundation Fundacja zbiera środki pieniężne w celu upamiętnienia Dawida Altera Kurzmanna.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Waldemar Polanski - awatar

  Waldemar Polanski

  02.07.21
  02.07.21

  Chcąc dowiedzieć się więcej o Dawidzie Alterze Kurzmannie, warto przeczytać książkę Pana Grzegorza Siwora: Enoszijut Opowieść o Dawidzie Kurzmannie. W planie jest 2. wydanie rozszerzone i uzupełnione. Pozycja naprawdę godna przeczytania.

  Zdjęcie aktualizacji 70 736

Komentarze


 • marzel kurzman - awatar

  marzel kurzman

  30.06.21
  30.06.21

  Powodzenia Panie Polanski

3 921 zł  z 7 500 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Waldemar Polanski - awatar

Waldemar Polanski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 19

marzel kurzman - awatar
marzel kurzman
2 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Fundacja POLANSKI-Foundation - awatar
Fundacja POLANSKI-Foundation
50
Sebastian Jędrych - awatar
Sebastian Jędrych
101
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Waldemar Polanski - awatar
Waldemar Polanski
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
60
Adrian Glissno Derengowski - awatar
Adrian Glissno Derengowski
30
Elzbieta Stein - awatar
Elzbieta Stein
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij