Zbiórka Pamięć o żydowskich sąsiadach. - miniaturka zdjęcia

Pamięć o żydowskich sąsiadach. Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pamięć o żydowskich sąsiadach. - zdjęcie główne

Pamięć o żydowskich sąsiadach.

4 191 zł  z 7 500 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Waldemar Polanski - awatar

Waldemar Polanski

Organizator zbiórki

POLANSKI Foundation Fundacja wraz z grupą lokalnych miłośników historii pragnie uczcić pamięć żydowskich sąsiadów z powiatu białobrzeskiego i grójeckiego wywiezionych w jesienią 1942 do nazistowskiego niemieckiego obozu zagłady w Treblince poprzez odsłonięcie tablicy pamiątkowej w dniu 29.01.2023 na stacji kolejowej w Dobieszynie. Gdybyśmy o nich zapomnieli, to tak jakbyśmy ich ponownie zabili - za Edwardem Mosbergiem.

Jeżeli ktokolwiek mógłby i potrafiłby wesprzeć naszą pracę, bylibyśmy bardzo wdzięczni. Wszelkie darowizny przeznaczone są tylko i wyłącznie na działalność statutową.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Waldemar Polanski - awatar

  Waldemar Polanski

  01.02.2023
  01.02.2023

  Serdecznie dziękujemy za wszelkie wsparcie.

  Poniżej fotografia obrazująca odsłonięcie tablicy pamiątkowej ku czci zamordowanych żydowskich sąsiadów, dokonane w dniu 29.01.2023 o godz. 12.00 na terenie stacji kolejowej w Dobieszynie.

  Zdjęcie aktualizacji 111 890

Komentarze


 • marzel kurzman - awatar

  marzel kurzman

  30.06.2021
  30.06.2021

  Powodzenia Panie Polanski

4 191 zł  z 7 500 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Waldemar Polanski - awatar

Waldemar Polanski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 24

Adam Konski - awatar
Adam Konski
50
A. Woźniakowski. - awatar
A. Woźniakowski.
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Waldemar Polanski - awatar
Waldemar Polanski
50
Fundacja POLANSKI-Foundation - awatar
Fundacja POLANSKI-Foundation
20
marzel kurzman - awatar
marzel kurzman
2 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Fundacja POLANSKI-Foundation - awatar
Fundacja POLANSKI-Foundation
50
Sebastian Jędrych - awatar
Sebastian Jędrych
101
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij