Zbiórka Na ratunek suni z nowotworem - miniaturka zdjęcia

Na ratunek suni z nowotworem

Zbiórka Na ratunek suni z nowotworem - zdjęcie główne

Na ratunek suni z nowotworem

245 zł z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać teraz
 
Zuzia Kowalsky - awatar

Zuzia Kowalsky

Organizator zbiórki

Pod moja opieką jest spore stadko zwierząt, większość seniorów, nieadopcyjnych, chorych i często takich, które tymczasowo przebywają pod moim dachem czekając na nowy dom. Jest też niespełna 14-letnia sunia, która kilka miesięcy temu zachorowała, a diagnoza okazała się straszna - nowotwór sutka ;(((  Na tę chwilę sunia miała wykonane badanie morfologii krwi + biochemię, USG jamy brzusznej, RTG klatki piersiowej w 3 płaszczyznach oraz biopsję. Koszta tylko 2 wizyt w klinice to 840 zl + 120 zł koszt paliwa za przejechanie 360 km w obie strony.

Do tego doszły koszta leków 80 zł za 20 tab. przeciwzapalnych, Hepatiale usprawniające pracę wątroby, ponieważ w badaniu krwi wykryto jej sporą niewydolność, Amylactiv Digest na zaniżoną wartość enzymów trawiennym(stąd często wymioty żółcią itp.) , a także drogi lek 89,89 zł wspomagający w leczeniu nowotworu m.in. hamujący rozrost guza i komórek rakowych o nazwie Capsomasol. Większość swojego życia poświęciłam zwierzętom w potrzebie kosztem wszelkich wygód i swojego zdrowia. Nigdy nie odmówiłam im pomocy i nie proszę o nic dla siebie, ale mam ciężką sytuację i wydatki, które znacznie przekraczają moje możliwości finansowe. Choroba ukochanej suni niesie za sobą ogromne koszta, które mnie przerosły ;((

Nie chcę się poddawać, chcę ratować moją kudłatą córeczkę, ale koszta są ogromne, a to dopiero początek, dlatego proszę o pomoc, nawet tę najmniejszą, liczy się każdy grosik, każdy gest, za który będę WDZIĘCZNA ! <3
Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Zuzia Kowalsky - awatar

  Zuzia Kowalsky

  02.01.20
  02.01.20

  Paragon na kwotę 658 zł, badania kontrolne - morfologia + biochemia rozszerzone + USG jamy brzusznej + pierwsza seria chemii farmakologicznej Palladia ;( ;( ;(

  Zdjęcie aktualizacji 42 146

245 zł z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać teraz
 
Zuzia Kowalsky - awatar

Zuzia Kowalsky

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Sylwia - awatar
Sylwia
20
Ola Bogielska - awatar
Ola Bogielska
5
Cecylia - awatar
Cecylia
30
Ewa Kwiatkowska - awatar
Ewa Kwiatkowska
100
EwaK - awatar
EwaK
50
Agnieszka Joanna - awatar
Agnieszka Joanna
20
Anna Koziarz - awatar
Anna Koziarz
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij