Zbiórka Na ratunek suni z nowotworem - zdjęcie główne

Na ratunek suni z nowotworem

245 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Zuzia Kowalsky - awatar

Zuzia Kowalsky

Organizator zbiórki

Pod moja opieką jest spore stadko zwierząt, większość seniorów, nieadopcyjnych, chorych i często takich, które tymczasowo przebywają pod moim dachem czekając na nowy dom. Jest też niespełna 14-letnia sunia, która kilka miesięcy temu zachorowała, a diagnoza okazała się straszna - nowotwór sutka ;(((  Na tę chwilę sunia miała wykonane badanie morfologii krwi + biochemię, USG jamy brzusznej, RTG klatki piersiowej w 3 płaszczyznach oraz biopsję. Koszta tylko 2 wizyt w klinice to 840 zl + 120 zł koszt paliwa za przejechanie 360 km w obie strony.

Do tego doszły koszta leków 80 zł za 20 tab. przeciwzapalnych, Hepatiale usprawniające pracę wątroby, ponieważ w badaniu krwi wykryto jej sporą niewydolność, Amylactiv Digest na zaniżoną wartość enzymów trawiennym(stąd często wymioty żółcią itp.) , a także drogi lek 89,89 zł wspomagający w leczeniu nowotworu m.in. hamujący rozrost guza i komórek rakowych o nazwie Capsomasol. Większość swojego życia poświęciłam zwierzętom w potrzebie kosztem wszelkich wygód i swojego zdrowia. Nigdy nie odmówiłam im pomocy i nie proszę o nic dla siebie, ale mam ciężką sytuację i wydatki, które znacznie przekraczają moje możliwości finansowe. Choroba ukochanej suni niesie za sobą ogromne koszta, które mnie przerosły ;((

Nie chcę się poddawać, chcę ratować moją kudłatą córeczkę, ale koszta są ogromne, a to dopiero początek, dlatego proszę o pomoc, nawet tę najmniejszą, liczy się każdy grosik, każdy gest, za który będę WDZIĘCZNA ! <3
Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Zuzia Kowalsky - awatar

  Zuzia Kowalsky

  02.01.2020
  02.01.2020

  Paragon na kwotę 658 zł, badania kontrolne - morfologia + biochemia rozszerzone + USG jamy brzusznej + pierwsza seria chemii farmakologicznej Palladia ;( ;( ;(

  Zdjęcie aktualizacji 42 146

245 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Zuzia Kowalsky - awatar

Zuzia Kowalsky

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Sylwia - awatar
Sylwia
20
Ola Bogielska - awatar
Ola Bogielska
5
Cecylia - awatar
Cecylia
30
Ewa Kwiatkowska - awatar
Ewa Kwiatkowska
100
EwaK - awatar
EwaK
50
Agnieszka Joanna - awatar
Agnieszka Joanna
20
Anna Koziarz - awatar
Anna Koziarz
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij