Zbiórka Na usamodzielnienie się - zdjęcie główne

Na usamodzielnienie się

944 zł  z 6 500 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Edward Kłusek - awatar

Edward Kłusek

Organizator zbiórki

Dzień dobry, nazywam się Edward Kłusek i od ponad 30 lat jestem sparaliżowany (uległem wypadkowi nie z mojej winy, który posadził mnie już na zawsze na wózku). Kiedy byłem zdrowy, miałem wielkie plany i marzenia, ale życie napisało mi nowy scenariusz- dużo trudniejszy niż mógłbym sobie wyobrazić. Pomimo niepełnosprawności jestem wciąż pogodnym,wesołym i mającym marzenia człowiekiem.  W celu uzyskania maksymalnie możliwej samodzielności- niezbędne jest mi zebranie środków na tzw. "wkład własny", który umożliwi mi posiadanie platformy schodowej oraz przystawki elektrycznej. Powyższe sprzęty dofinansuje mi "PCPR", ale tylko pod warunkiem posiadania (dla mnie przekraczającego moje możliwości finansowe) wspomnianego tzw. "wkładu własnego". Sprzęt ,który mam nadzieję że uda mi się dzięki zbiórce otrzymać- umożliwi mi  funkcjonowanie w życiu codziennym, a także otworzy przede mną "drzwi" zwane- drogą zawodową, a przede wszystkim nie będę skazany przy każdorazowej konieczności  wyjścia z mieszkania na pomoc osób trzecich przy pokonywania dziesięciu schodów, które dla mnie stają się schodami bez końca i nie do pokonania... O spacerze i wyjściu na zakupy mogę tylko pomarzyć...Dlatego proszę, o wszelkie wsparcie i pomoc w osiągnięciu mojego celu i spełnieniu marzeń, które mogą jeszcze odmienić moją szarą rzeczywistość i zmienić ją w dni pełne barw, radości i szczęścia...

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
944 zł  z 6 500 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Edward Kłusek - awatar

Edward Kłusek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 19

Agata - awatar
Agata
20
MarkoPolo - awatar
MarkoPolo
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
MarkoPolo - awatar
MarkoPolo
20
MarkoPolo - awatar
MarkoPolo
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ewa Sadowska - awatar
Ewa Sadowska
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij