Zbiórka Na usamodzielnienie się - zdjęcie główne

Na usamodzielnienie się

944 zł  z 6 500 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Edward Kłusek - awatar

Edward Kłusek

Organizator zbiórki

Dzień dobry, nazywam się Edward Kłusek i od ponad 30 lat jestem sparaliżowany (uległem wypadkowi nie z mojej winy, który posadził mnie już na zawsze na wózku). Kiedy byłem zdrowy, miałem wielkie plany i marzenia, ale życie napisało mi nowy scenariusz- dużo trudniejszy niż mógłbym sobie wyobrazić. Pomimo niepełnosprawności jestem wciąż pogodnym,wesołym i mającym marzenia człowiekiem.  W celu uzyskania maksymalnie możliwej samodzielności- niezbędne jest mi zebranie środków na tzw. "wkład własny", który umożliwi mi posiadanie platformy schodowej oraz przystawki elektrycznej. Powyższe sprzęty dofinansuje mi "PCPR", ale tylko pod warunkiem posiadania (dla mnie przekraczającego moje możliwości finansowe) wspomnianego tzw. "wkładu własnego". Sprzęt ,który mam nadzieję że uda mi się dzięki zbiórce otrzymać- umożliwi mi  funkcjonowanie w życiu codziennym, a także otworzy przede mną "drzwi" zwane- drogą zawodową, a przede wszystkim nie będę skazany przy każdorazowej konieczności  wyjścia z mieszkania na pomoc osób trzecich przy pokonywania dziesięciu schodów, które dla mnie stają się schodami bez końca i nie do pokonania... O spacerze i wyjściu na zakupy mogę tylko pomarzyć...Dlatego proszę, o wszelkie wsparcie i pomoc w osiągnięciu mojego celu i spełnieniu marzeń, które mogą jeszcze odmienić moją szarą rzeczywistość i zmienić ją w dni pełne barw, radości i szczęścia...

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
944 zł  z 6 500 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Edward Kłusek - awatar

Edward Kłusek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 19

Agata - awatar
Agata
20
MarkoPolo - awatar
MarkoPolo
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
MarkoPolo - awatar
MarkoPolo
20
MarkoPolo - awatar
MarkoPolo
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ewa Sadowska - awatar
Ewa Sadowska
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij