Zbiórka Zbiórka Dla Uchodźców Bałkany - miniaturka zdjęcia

Zbiórka Dla Uchodźców Bałkany Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Dla Uchodźców Bałkany

3 030 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 55 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Maciej Stańczyk - awatar

Maciej Stańczyk

Organizator zbiórki

Jesteśmy grupą znajomych, która we wrześniu 2015 roku założyła grupę "Tak dla uchodźców". W jej ramach inicjowaliśmy lub współuczestniczyliśmy w szeregu zbiórek finansowych i rzeczowych na rzecz uchodźców.  Organizowaliśmy zbiórki środków finansowych, ubrań, środków higieny, rowerów, przyborów szkolnych czy słodyczy i prezentów gwiazdkowych dla najmłodszych. Dzięki Wam zakończyliśmy je wszystkie pozytywnie.

Tym razem chcielibyśmy wspólnie z Wami zebrać środki finansowe dla bardzo fajnych ludzi niosącym pomoc uchodźcom którzy utknęli w Belgradzie. W koszmarnych warunkach próbuje tam przetrwać tysiące ludzi. Są pozbawieni tego co my uznajemy za oczywiste na co dzień: swobodnego dostępu do wody pitnej, jedzenia, ubrań. Problemem jest zimno i brak zaplecza sanitarnego. Nawet ugotowanie posiłku to wyzwanie. Pomaga im SoulWelders. Organizacja będąca częścią Soulfood Kitchens pracuje bezpośrednio tam na miejscu pomagając w codziennych czynnościach i rozwiązywaniu podstawowych problemów, które spotykają uchodźców. W magazynie pod Belgradem gdzie przebywają uchodźcy budują wraz z nimi kuchnie, grille, sanitariaty i piece grzewcze. Organizują leki, środki opałowe, lekarstwa, odzież. Najmłodszym zapewniają rozrywki, występy klaunów czy wyjścia na basen i saunę. Aby mogli to robić nadal potrzebują środków.

Więcej o działalności SoulWelders możecie przeczytać tutaj:

https://www.facebook.com/SoulWelders/


Tym razem nie zbieramy odzieży czy innych przedmiotów. Zbieramy pieniądze. Powód jest bardzo prosty. Mamy zaufanie do tych ludzi a im będzie łatwiej potrzebne rzeczy kupić na miejscu. Oszczędzamy także czas i pieniądze. Zebrane przez was środki finansowe zostaną w całości przekazane na konto SoulWelders. Unikniemy kosztów wysyłki czy ewentualnego transportu. Dzięki temu ci wspaniali ludzi którzy poświęcają swój czas i energie będą mogli działać, a ludzie którzy zostali zmuszeni do ucieczki z własnego kraju dostaną szansę aby funkcjonować w lepszych warunkach.

Dziękujemy wam za wszelkie wpłaty. Liczy się każda złotówka.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Jędrzej Szołtysik - awatar

  Jędrzej Szołtysik

  23.04.2017
  23.04.2017

  Powodzenia!

 • Judyta S. - awatar

  Judyta S.

  09.04.2017
  09.04.2017

  Wielkie dzięki za Waszą pracę, grupo Tak Dla Uchodźców!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.03.2017
  08.03.2017

  Z przyjemnością pomogę!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.03.2017
  06.03.2017

  Wspaniała inicjatywa. Warto pomagać

  • Maciej Stańczyk - awatar

   Maciej Stańczyk - Organizator zbiórki

   06.03.2017
   06.03.2017

   Bardzo dziękujemy za dołączenie do zbiórki i miłe słowa :)

3 030 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 55 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Maciej Stańczyk - awatar

Maciej Stańczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 55

Jędrzej Szołtysik - awatar
Jędrzej Szołtysik
10
Barbara Opoczynska - awatar
Barbara Opoczynska
20
Monika Jabłońska - awatar
Monika Jabłońska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Magdalena ziarnik - awatar
Magdalena ziarnik
10
auggie - awatar
auggie
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij