Zbiórka Walka trwa, razem pokonamy raka - zdjęcie główne

Walka trwa, razem pokonamy raka

42 160 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 905 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Izabela Mazur - awatar

Izabela Mazur

Organizator zbiórki

Moja historia toczy się dalej. Ponad rok temu nic nie zapowiadało dramatycznej walki. Lekarz powiedział "osoby w tak młodym wieku nie chorują na raka" i odesłał do domu. Guz w piersi stawał się coraz wiekszy co rodziło niepokój i ból. Zmuszona byłam poszukać pomocy z dala od domu rodzinnego.

Mam 29 lat i raka piersi potrójnie ujemnego z mutacją genetyczną BRCA1.
Taka diagnoza padła w innym szpitalu i szybko rozpoczęto badania i leczenie.
Jestem po 16 cyklach chemioterapii, radioterapii i obustronnej mastektomii.

Teraz nadszedł czas, aby odzyskać siły i wiarę w lepsze jutro. Rzeczywistość jest bardzo trudna. Do dnia dzisiejszego odczuwam skutki leczenia każdego dnia. Bardzo pragnę odzyskać siły, zdrowie i radość. Marzę o tym każdego ranka. Jestem samotna matką i już najwyższy czas zająć się 3 letnim synkiem, on bardzo mnie potrzebuje. Muszę wrócić do rzeczywistości w pełni sił. Uporczywie o to walczę.
Muszę zmobilizować swój organizm, aby mógł się odbudować po chemioterapii i radioterapii. Wydatki rosną a sił ciągle brakuje. Sama nie udźwignę ciężaru choroby.

Proszę ludzi o wielkim sercu o wsparcie, nie chcę stracić nadziei na lepsze jutro. Dziś muszę stanąć na nogi, aby mierzyć się z każdym dniem, aby mogło skończyć się dobrze. Czeka mnie wiele wyjazdów na badania to mnoży wydatki. Wspólnie podołamy i wygramy tę walkę w to wierzę.

Kochani, dziękuję Wam za to, że dzielicie ze mną ten czas , za okazałą pomoc z całego serca dziękuję.

Iza 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Izabela Mazur - awatar

  Izabela Mazur

  24.12.19
  24.12.19

  Kochani Wesołych Świąt Bożego Narodzenia. Niech ten szczególny czas świąt będzie dla Was okazją do spędzania pełnych ciepła chwil w gronie najbliższych. Zdrowia, spokoju, radości oraz błogosławieństwa Bożej Dzieciny.

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.03.20
  20.03.20

  Niech błogosławi Wam Pan Bóg a Matka Boża uprasza wszystkim potrzebne łaski

 • Katarzyna- opłata od maturzystów Werynia - awatar

  Katarzyna- opłata od maturzystów Werynia

  18.03.20
  18.03.20

  życzymy wszystkiego dobrego, powrotu do zdrowia- trzymamy kciuki: Maturzyści z ZSA- E z Weryni

 • Krystyna Pawlicka - awatar

  Krystyna Pawlicka

  09.03.20
  09.03.20

  Izuniu, mocno wierzę. Życzę Ci błogosławieństwa i opieki Bożej, głębokiej niezachwianej wiary i nadziei, że odzyskasz zdrowie i będziesz cieszyć się pełnią życia. Mam Cię nieustannie w moich myślach i modlitwach. Trzymaj się kochana, bądź dzielna. Wszystko się uda. Całym sercem ❤

 • Ula L. - awatar

  Ula L.

  08.03.20
  08.03.20

  Dużo, dużo zdrówka i siły. I wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet.

 • Waldemar A Wisniowski - awatar

  Waldemar A Wisniowski

  29.02.20
  29.02.20

  Nie trac wiary.

42 160 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 905 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Izabela Mazur - awatar

Izabela Mazur

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 905

Aleksandra Zyskowska - awatar
Aleksandra Zyskowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Grażyna Kostrupska - awatar
Grażyna Kostrupska
10
Marsylianov - awatar
Marsylianov
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dużo Zdrowia - awatar
Dużo Zdrowia
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij