Zbiórka Walka trwa, razem pokonamy raka - miniaturka zdjęcia

Walka trwa, razem pokonamy raka

Zbiórka Walka trwa, razem pokonamy raka - zdjęcie główne

Walka trwa, razem pokonamy raka

41 985 zł z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 898 osób
Wpłać teraz
 
Izabela Mazur - awatar

Izabela Mazur

Organizator zbiórki

Moja historia toczy się dalej. Ponad rok temu nic nie zapowiadało dramatycznej walki. Lekarz powiedział "osoby w tak młodym wieku nie chorują na raka" i odesłał do domu. Guz w piersi stawał się coraz wiekszy co rodziło niepokój i ból. Zmuszona byłam poszukać pomocy z dala od domu rodzinnego.

Mam 29 lat i raka piersi potrójnie ujemnego z mutacją genetyczną BRCA1.
Taka diagnoza padła w innym szpitalu i szybko rozpoczęto badania i leczenie.
Jestem po 16 cyklach chemioterapii, radioterapii i obustronnej mastektomii.

Teraz nadszedł czas, aby odzyskać siły i wiarę w lepsze jutro. Rzeczywistość jest bardzo trudna. Do dnia dzisiejszego odczuwam skutki leczenia każdego dnia. Bardzo pragnę odzyskać siły, zdrowie i radość. Marzę o tym każdego ranka. Jestem samotna matką i już najwyższy czas zająć się 3 letnim synkiem, on bardzo mnie potrzebuje. Muszę wrócić do rzeczywistości w pełni sił. Uporczywie o to walczę.
Muszę zmobilizować swój organizm, aby mógł się odbudować po chemioterapii i radioterapii. Wydatki rosną a sił ciągle brakuje. Sama nie udźwignę ciężaru choroby.

Proszę ludzi o wielkim sercu o wsparcie, nie chcę stracić nadziei na lepsze jutro. Dziś muszę stanąć na nogi, aby mierzyć się z każdym dniem, aby mogło skończyć się dobrze. Czeka mnie wiele wyjazdów na badania to mnoży wydatki. Wspólnie podołamy i wygramy tę walkę w to wierzę.

Kochani, dziękuję Wam za to, że dzielicie ze mną ten czas , za okazałą pomoc z całego serca dziękuję.

Iza 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Izabela Mazur - awatar

  Izabela Mazur

  24.12.19
  24.12.19

  Kochani Wesołych Świąt Bożego Narodzenia. Niech ten szczególny czas świąt będzie dla Was okazją do spędzania pełnych ciepła chwil w gronie najbliższych. Zdrowia, spokoju, radości oraz błogosławieństwa Bożej Dzieciny.

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.03.20
  20.03.20

  Niech błogosławi Wam Pan Bóg a Matka Boża uprasza wszystkim potrzebne łaski

 • Katarzyna- opłata od maturzystów Werynia - awatar

  Katarzyna- opłata od maturzystów Werynia

  18.03.20
  18.03.20

  życzymy wszystkiego dobrego, powrotu do zdrowia- trzymamy kciuki: Maturzyści z ZSA- E z Weryni

 • Krystyna Pawlicka - awatar

  Krystyna Pawlicka

  09.03.20
  09.03.20

  Izuniu, mocno wierzę. Życzę Ci błogosławieństwa i opieki Bożej, głębokiej niezachwianej wiary i nadziei, że odzyskasz zdrowie i będziesz cieszyć się pełnią życia. Mam Cię nieustannie w moich myślach i modlitwach. Trzymaj się kochana, bądź dzielna. Wszystko się uda. Całym sercem ❤

 • Ula L. - awatar

  Ula L.

  08.03.20
  08.03.20

  Dużo, dużo zdrówka i siły. I wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet.

 • Waldemar A Wisniowski - awatar

  Waldemar A Wisniowski

  29.02.20
  29.02.20

  Nie trac wiary.

41 985 zł z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 898 osób
Wpłać teraz
 
Izabela Mazur - awatar

Izabela Mazur

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 898

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dużo Zdrowia - awatar
Dużo Zdrowia
100
Niech Bóg błogosławi i wspiera! - awatar
Niech Bóg błogosławi i wspiera!
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Wiktoria Sikora - awatar
Wiktoria Sikora
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij