Zbiórka Powrót Izuni do zdrowia !!! - miniaturka zdjęcia

Powrót Izuni do zdrowia !!!

Zbiórka Powrót Izuni do zdrowia !!! - zdjęcie główne

Powrót Izuni do zdrowia !!!

656 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać teraz
 
Sara Banasiak - awatar

Sara Banasiak

Organizator zbiórki

Kochani potrzebujemy waszej pomocy. Moja najdroższa kuzynka Izunia jeszcze niedawno żyła jak, każda normalna nastolatka ponadto od najmłodszych lat trenowała  taniec oraz akrobatykę w których ma ogromne osiągnięcia , realizowanie się w tych dziedzinach jest jej największym marzeniem , niestety wszystko zmieniło się po operacji kolana, którą przechodziła w czerwcu tego roku. Iza przeszła artroskopie kolana prawego po wypadku na jednym z treningów , tak wiem nie jest to super poważna, operacja i wielu ludzi żyje po niej bez problemu, uczęszczają na rehabilitacje i wracają do zdrowia niestety w tym przypadku na rehabilitacje nie mamy pieniędzy, aby Iza mogła powrócić do całkowitej sprawności oraz   do realizowania swoich marzeń potrzebuje rehabilitacji dwa razy w tygodniu koszt wizyty w Częstochowie to 150 zł, opiekunów Izy nie stać aby tygodniowo zapłacić 300 zł za lekarzy Iza pochodzi z rodziny wielodzietnej gdzie wydatki tygodniowe są ogromne !!! Kochani, każda złotówka jest tutaj ważna, Iza potrzebuje tych pieniędzy potrzebuje wstać z łóżka i wrócić do swojego codziennego życia, nie muszę chyba nikomu tłumaczyć co przeżywa nastolatka leżąca od miesiąca w łóżku w środku wakacji z perspektywą leżenia tak jeszcze kilku miesięcy jeśli nie zgromadzimy pieniędzy na jak najszybszą rehabilitacje !!!! Kochani błagam o pomoc !!! dokumenty dotyczące leczenia Izy oraz potwierdzające wiarygodność powyższych informacji, są do wglądu w wiadomości prywatnej !!! Bardzo na Was liczymy i wiemy, że się uda !!!!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
656 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać teraz
 
Sara Banasiak - awatar

Sara Banasiak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 19

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
CZARNY - awatar
CZARNY
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Monika Krawczyk - awatar
Monika Krawczyk
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ambro - awatar
Ambro
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij