Zbiórka Powrót Izuni do zdrowia !!! - zdjęcie główne

Powrót Izuni do zdrowia !!!

656 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Sara Banasiak - awatar

Sara Banasiak

Organizator zbiórki

Kochani potrzebujemy waszej pomocy. Moja najdroższa kuzynka Izunia jeszcze niedawno żyła jak, każda normalna nastolatka ponadto od najmłodszych lat trenowała  taniec oraz akrobatykę w których ma ogromne osiągnięcia , realizowanie się w tych dziedzinach jest jej największym marzeniem , niestety wszystko zmieniło się po operacji kolana, którą przechodziła w czerwcu tego roku. Iza przeszła artroskopie kolana prawego po wypadku na jednym z treningów , tak wiem nie jest to super poważna, operacja i wielu ludzi żyje po niej bez problemu, uczęszczają na rehabilitacje i wracają do zdrowia niestety w tym przypadku na rehabilitacje nie mamy pieniędzy, aby Iza mogła powrócić do całkowitej sprawności oraz   do realizowania swoich marzeń potrzebuje rehabilitacji dwa razy w tygodniu koszt wizyty w Częstochowie to 150 zł, opiekunów Izy nie stać aby tygodniowo zapłacić 300 zł za lekarzy Iza pochodzi z rodziny wielodzietnej gdzie wydatki tygodniowe są ogromne !!! Kochani, każda złotówka jest tutaj ważna, Iza potrzebuje tych pieniędzy potrzebuje wstać z łóżka i wrócić do swojego codziennego życia, nie muszę chyba nikomu tłumaczyć co przeżywa nastolatka leżąca od miesiąca w łóżku w środku wakacji z perspektywą leżenia tak jeszcze kilku miesięcy jeśli nie zgromadzimy pieniędzy na jak najszybszą rehabilitacje !!!! Kochani błagam o pomoc !!! dokumenty dotyczące leczenia Izy oraz potwierdzające wiarygodność powyższych informacji, są do wglądu w wiadomości prywatnej !!! Bardzo na Was liczymy i wiemy, że się uda !!!!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
656 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Sara Banasiak - awatar

Sara Banasiak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 19

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
CZARNY - awatar
CZARNY
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Monika Krawczyk - awatar
Monika Krawczyk
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ambro - awatar
Ambro
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij