Zbiórka Powrót Izuni do zdrowia !!! - zdjęcie główne

Powrót Izuni do zdrowia !!!

656 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sara Banasiak - awatar

Sara Banasiak

Organizator zbiórki

Kochani potrzebujemy waszej pomocy. Moja najdroższa kuzynka Izunia jeszcze niedawno żyła jak, każda normalna nastolatka ponadto od najmłodszych lat trenowała  taniec oraz akrobatykę w których ma ogromne osiągnięcia , realizowanie się w tych dziedzinach jest jej największym marzeniem , niestety wszystko zmieniło się po operacji kolana, którą przechodziła w czerwcu tego roku. Iza przeszła artroskopie kolana prawego po wypadku na jednym z treningów , tak wiem nie jest to super poważna, operacja i wielu ludzi żyje po niej bez problemu, uczęszczają na rehabilitacje i wracają do zdrowia niestety w tym przypadku na rehabilitacje nie mamy pieniędzy, aby Iza mogła powrócić do całkowitej sprawności oraz   do realizowania swoich marzeń potrzebuje rehabilitacji dwa razy w tygodniu koszt wizyty w Częstochowie to 150 zł, opiekunów Izy nie stać aby tygodniowo zapłacić 300 zł za lekarzy Iza pochodzi z rodziny wielodzietnej gdzie wydatki tygodniowe są ogromne !!! Kochani, każda złotówka jest tutaj ważna, Iza potrzebuje tych pieniędzy potrzebuje wstać z łóżka i wrócić do swojego codziennego życia, nie muszę chyba nikomu tłumaczyć co przeżywa nastolatka leżąca od miesiąca w łóżku w środku wakacji z perspektywą leżenia tak jeszcze kilku miesięcy jeśli nie zgromadzimy pieniędzy na jak najszybszą rehabilitacje !!!! Kochani błagam o pomoc !!! dokumenty dotyczące leczenia Izy oraz potwierdzające wiarygodność powyższych informacji, są do wglądu w wiadomości prywatnej !!! Bardzo na Was liczymy i wiemy, że się uda !!!!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
656 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sara Banasiak - awatar

Sara Banasiak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 19

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
CZARNY - awatar
CZARNY
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Monika Krawczyk - awatar
Monika Krawczyk
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ambro - awatar
Ambro
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij