Zbiórka Rehabilitacja w przebiegu SM - zdjęcie główne

Rehabilitacja w przebiegu SM

2 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Zuzanna - awatar

Agnieszka Zuzanna

Organizator zbiórki

Witam Wszystkich. Nazywam się Agnieszka Furtak. Od 2012 roku mam zdiagnozowane SM. Staram się z tą chorobą żyć w miarę normalnie, niestety stan mojego zdrowia ulega stopniowemu pogorszeniu. Terapie oferowane przez NFZ na stwardnienie rozsiane nie przynoszą mi dobrego efektu (jestem tą częścią chorych, na którą interferony i inne substancje nie działają). Najlepiej się sprawdza u mnie rehabilitacja, masaże, basen. O ile na basen mogę chodzić w ramach karty sportowej, to już masaże i rehabilitacja chorych z SM kosztuje. Aby przyniosła wymierne efekty i jak najdłużej przedłużyła moją sprawność  fizyczną, powinnam mieć je 2-3 razy w tygodniu. Jest to na tyle kosztowne, że pomimo iż jestem aktywna zawodowo, przy obecnych kosztach życia codziennego, nie stać mnie na to. Stąd ta kwota. Jest to roczny koszt regularnej rehabilitacji i masaży. Pozwoli mi utrzymać sprawność, zlikwiduje ból (z którym żyje na co dzień) i na pewno poprawi jakość mojego życia. 

Załączam zdjęcia: orzeczenia o stopniu niepełnosprawności oraz karty szpitalnej. 

Każda złotówka ma znaczenie, dlatego z góry dziękuję za każdą, nawet najmniejszą wpłatę.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
2 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Zuzanna - awatar

Agnieszka Zuzanna

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij