Zbiórka Odbudowa domu po wybuchu gazu - miniaturka zdjęcia

Odbudowa domu po wybuchu gazu Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Odbudowa domu po wybuchu gazu - zdjęcie główne

Odbudowa domu po wybuchu gazu

95 zł  z 80 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Miroslaw Staniewski - awatar

Miroslaw Staniewski

Organizator zbiórki

Witam , mam na imię Mirosław Staniewski , chciałbym zwrócić się wszystkich o pomoc w odbudowie naszego rodzinnego domu znajdującego się w Nowej Słupi przy ul Bodzentyńskiej 1 , gdyż 23.08.2016 roku uległ całkowitemu zniszczeniu w skutek wybuchu gazu. Moja rodzina to znaczy rodzice i moja żona z dzieckiem i ja nie mamy dachu nad głową i musimy wynajmować mieszkanie ponieważ władze gminy twierdzą że nie mają mieszkań socjalnych na takie okoliczności. Obecnie pracuję za granicą i staram się odbudować dom ,lecz w grudniu ubiegłego roku uległem wypadkowi w skutek czego mam uszkodzony kręgosłup i prawdopodobnie będę poddany operacji , wobecnej chwili jestem na zwolnieniu lekarskim i nie wiem jak długo może potrwać powrót do zdrowia. Dom częściowo jest odbudowany,w ubiegłym roku pokryliśmy dach i na tym bardziej stanęło. Do końca odbudowy jeszcze dużo prac zostało i wszystkie środki finansowe wyczerpały się a choroba uniemożliwia mi pozyskania jakichkolwiek czynności zarobkowych. Jestem budowlańcem więc większość prac wykonuję sam , lecz w obecnej sytuacji jestem niesprawny fizycznie i chcę poprosić ludzi dobrej woli o pomoc finansową lub materialną . Zebrane środki całkowicie będą wykorzystane w odbudowie naszego rodzinnego domu . Wasza pomoc jest dla mnie niezmiernie ważna bardzo wiele dla mnie znaczy i wierzę że siła internetu i wasze dobre serca pomogą mi w dalszych postępowaniach mojego celu. Z góry serdecznie dziękuję wszystkim za pomoc.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
95 zł  z 80 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Miroslaw Staniewski - awatar

Miroslaw Staniewski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij