Zbiórka Odbudowa domu po wybuchu gazu - miniaturka zdjęcia

Odbudowa domu po wybuchu gazu Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Odbudowa domu po wybuchu gazu - zdjęcie główne

Odbudowa domu po wybuchu gazu

95 zł  z 80 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Miroslaw Staniewski - awatar

Miroslaw Staniewski

Organizator zbiórki

Witam , mam na imię Mirosław Staniewski , chciałbym zwrócić się wszystkich o pomoc w odbudowie naszego rodzinnego domu znajdującego się w Nowej Słupi przy ul Bodzentyńskiej 1 , gdyż 23.08.2016 roku uległ całkowitemu zniszczeniu w skutek wybuchu gazu. Moja rodzina to znaczy rodzice i moja żona z dzieckiem i ja nie mamy dachu nad głową i musimy wynajmować mieszkanie ponieważ władze gminy twierdzą że nie mają mieszkań socjalnych na takie okoliczności. Obecnie pracuję za granicą i staram się odbudować dom ,lecz w grudniu ubiegłego roku uległem wypadkowi w skutek czego mam uszkodzony kręgosłup i prawdopodobnie będę poddany operacji , wobecnej chwili jestem na zwolnieniu lekarskim i nie wiem jak długo może potrwać powrót do zdrowia. Dom częściowo jest odbudowany,w ubiegłym roku pokryliśmy dach i na tym bardziej stanęło. Do końca odbudowy jeszcze dużo prac zostało i wszystkie środki finansowe wyczerpały się a choroba uniemożliwia mi pozyskania jakichkolwiek czynności zarobkowych. Jestem budowlańcem więc większość prac wykonuję sam , lecz w obecnej sytuacji jestem niesprawny fizycznie i chcę poprosić ludzi dobrej woli o pomoc finansową lub materialną . Zebrane środki całkowicie będą wykorzystane w odbudowie naszego rodzinnego domu . Wasza pomoc jest dla mnie niezmiernie ważna bardzo wiele dla mnie znaczy i wierzę że siła internetu i wasze dobre serca pomogą mi w dalszych postępowaniach mojego celu. Z góry serdecznie dziękuję wszystkim za pomoc.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
95 zł  z 80 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Miroslaw Staniewski - awatar

Miroslaw Staniewski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij