Zbiórka Odbudowa domu po wybuchu gazu - miniaturka zdjęcia

Odbudowa domu po wybuchu gazu

Zbiórka Odbudowa domu po wybuchu gazu - zdjęcie główne

Odbudowa domu po wybuchu gazu

95 zł z 80 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać teraz
 
Miroslaw Staniewski - awatar

Miroslaw Staniewski

Organizator zbiórki

Witam , mam na imię Mirosław Staniewski , chciałbym zwrócić się wszystkich o pomoc w odbudowie naszego rodzinnego domu znajdującego się w Nowej Słupi przy ul Bodzentyńskiej 1 , gdyż 23.08.2016 roku uległ całkowitemu zniszczeniu w skutek wybuchu gazu. Moja rodzina to znaczy rodzice i moja żona z dzieckiem i ja nie mamy dachu nad głową i musimy wynajmować mieszkanie ponieważ władze gminy twierdzą że nie mają mieszkań socjalnych na takie okoliczności. Obecnie pracuję za granicą i staram się odbudować dom ,lecz w grudniu ubiegłego roku uległem wypadkowi w skutek czego mam uszkodzony kręgosłup i prawdopodobnie będę poddany operacji , wobecnej chwili jestem na zwolnieniu lekarskim i nie wiem jak długo może potrwać powrót do zdrowia. Dom częściowo jest odbudowany,w ubiegłym roku pokryliśmy dach i na tym bardziej stanęło. Do końca odbudowy jeszcze dużo prac zostało i wszystkie środki finansowe wyczerpały się a choroba uniemożliwia mi pozyskania jakichkolwiek czynności zarobkowych. Jestem budowlańcem więc większość prac wykonuję sam , lecz w obecnej sytuacji jestem niesprawny fizycznie i chcę poprosić ludzi dobrej woli o pomoc finansową lub materialną . Zebrane środki całkowicie będą wykorzystane w odbudowie naszego rodzinnego domu . Wasza pomoc jest dla mnie niezmiernie ważna bardzo wiele dla mnie znaczy i wierzę że siła internetu i wasze dobre serca pomogą mi w dalszych postępowaniach mojego celu. Z góry serdecznie dziękuję wszystkim za pomoc.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
95 zł z 80 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać teraz
 
Miroslaw Staniewski - awatar

Miroslaw Staniewski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij