Zbiórka Kotek Aion potrzebuje pomocy - zdjęcie główne

Kotek Aion potrzebuje pomocy

20 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Koci Świat - awatar

Koci Świat

Organizator zbiórki

Aion to kocurek po przejściach, bardzo zaniedbany. Kiedy do mnie trafił ważył zaledwie 2,6 był odwodniony, miał przewlekłe zapalenie dziąseł, które w znacznym stopniu uniemożliwiało mu przyjmowanie pokarmu.  Aktualnie jest po operacji usunięcia zainfekowanych zębów oraz kuracji antybiotykowej. Jego stan zdrowia wymaga , stałej opieki weterynaryjnej , dlatego proszę Was o pomoc w pokryciu części kosztów jego leczenia . 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Koci Świat - awatar

  Koci Świat

  12.07.2018
  12.07.2018

  Aion to kocurek po przejściach , kiedy do mnie trafił ważył zaledwie 2,7 kg i był odwodniony. Przykry zapach z pyszczka i problemy z jedzeniem skłoniły mnie do szybkiej wizyty w klinice. Przeprowadzone badania wykazały przewlekłe zapalenie dziąseł, konieczna była operacja i usunięcie zainfekowanych zębów. Dodatkowo kotek przeszedł terapię antybiotykami. Niestety jednorazowy zabieg nie wystarczy a weterynarz twierdzi że zaniechanie leczenia doprowadzi do nawrotu choroby.

  Proszę was o pomoc

  Zdjęcie aktualizacji 17 335

20 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Koci Świat - awatar

Koci Świat

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Ewa R - awatar
Ewa R
10
Grażyna - awatar
Grażyna
5
Koci Świat - awatar
Koci Świat
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij