Zbiórka Odbudowa stolarni po spaleniu - miniaturka zdjęcia

Odbudowa stolarni po spaleniu

Odbudowa stolarni po spaleniu

5 591 zł z 80 000 zł (Cel)
Wpłaciło 50 osób
Wpłać teraz
 
Jacek Uzar - awatar

Jacek Uzar

Organizator zbiórki

Witam. Zbieram pieniądze na odbudowę budynku inwentarskiego  mojego ojca w którym miałem stolarnię. W dniu 29.04.2020 tj. w środę rano o godzinie 4.50 wybuchł poźar który w krótkim czasie opanował cały budynek i żywioł pochłonął cały sprzęt stolarski oraz całą masę narzędzi ręcznych. Jeśli możesz pomóc to z góry dziękuję za każdą wpłatę która przyczyni się do odbudowy. Dzięki Waszej pomocy spróbujemy odbudować budynki i z każdym etapem odbudowy będziemy dokumentować postępy w pracach. Pod koniec tygodnia rozpoczniemy rozbiórkę przepalonych ścian i przystąpimy do zaprojektowania nowej stolarni. Wszystkim którzy pomogą w odbudowie stolarni wszystkie prace związane z obróbką drewna zostaną wykonane bezpłatnie. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Jacek Uzar - awatar

  Jacek Uzar

  24.09.20
  24.09.20

  Mury już stoją. Teraz ruszamy z dachem. Mam nadzieję iż w następnym tygodniu będą już wszystkie elementy konstrukcji i zaczniemy budowę dachu. Łączny koszt jak do tej pory to 10 tysię cy. Zobaczę jak wyjdzie z dachem no i blachą. Stan surowy to z pewnością około 25 tysięcy. Chcę do 15 października zakończyć stan surwy z pokryciem blachą. Dziękuję za każdą złotówkę.

  Zdjęcie aktualizacji 55 643

5 591 zł z 80 000 zł (Cel)
Wpłaciło 50 osób
Wpłać teraz
 
Jacek Uzar - awatar

Jacek Uzar

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 50

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
700
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Bogusława Łącz - awatar
Bogusława Łącz
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
400
Karol - awatar
Karol
100
sąsiad Zdzichu - awatar
sąsiad Zdzichu
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij