Zbiórka Jak odmówić info publicznej - zdjęcie główne

Jak odmówić info publicznej

573 zł  z 541 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Fundacja Wolności - awatar

Fundacja Wolności

Organizator zbiórki

Wydawcy miesięcznika "IT w Administracji" i kwartalnika "ABI Expert" organizują szkolenie, na którym będą uczyć jak odmówić dostępu do informacji publicznej.

Jesteśmy organizacją pozarządową, której zależy na szerokim dostępie do informacji publicznej. Chcemy wziąć udział w tym szkoleniu, aby dowiedzieć się, jakich sposobów uczą się urzędnicy, w celu odmowy udostępnienia informacji publicznych. Będzie to przydatne w naszej codziennej pracy.

Uzyskaną wiedzą podzielimy się również z Tobą. Po szkoleniu przygotujemy notatkę, którą opublikujemy na stronie fundacjawolnosci.org.

Zbieramy na opłacenie udziału w szkoleniu, co kosztuje 440 zł + VAT, tj. 541 zł i obejmuje koszt materiałów oraz poczęstunek. Dla małej organizacji to duża kwota, ale wierzymy, że pomożesz nam zebrać wymaganą kwotę.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Jarek - awatar

  Jarek

  15.08.18
  15.08.18

  Dobra inicjatywa.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.03.17
  07.03.17

  Wiedza=Władza... Warto wiedzieć, dlatego wspieram.

573 zł  z 541 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Fundacja Wolności - awatar

Fundacja Wolności

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 24

Jarek - awatar
Jarek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
39
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Fundacja Stańczyka - awatar
Fundacja Stańczyka
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Krzysztof Wiśniewski - awatar
Krzysztof Wiśniewski
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij