Zbiórka Pomóżcie mu stanąć na nogi... - miniaturka zdjęcia

Pomóżcie mu stanąć na nogi... Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomóżcie mu stanąć na nogi... - zdjęcie główne

Pomóżcie mu stanąć na nogi...

0 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Kasia Krzyżanowska - awatar

Kasia Krzyżanowska

Organizator zbiórki

Szanowni Państwo,

Zwracam się z ogromną prośbą o pomoc dla mojego taty, bez której nie jest on w stanie wrócić do "normalnego" życia.

Tata od lat choruje na miażdżycę kończyn dolnych. I choć stale leczył się farmakologicznie, niezbędne były operacje przywracające krążenie krwi w nogach. Niestety los uznał, że to mało. Obdarował go w międzyczasie nowotworem płuc. Tuż po drugiej operacji wycięcia guza w płucu choroba niedokrwienna uderzyła ze zdwojoną siłą. Ból był niewyobrażalny. Lekarze na różne sposoby próbowali ratować mu nogi. Z lewą póki co się udało. Z prawą niestety nie.

Amputowano mu stopę. Miażdżyca okazała się jednak na tyle zaawansowana, że trzeba było amputować dalej - poniżej kolana. Tacie nadal ciężko pogodzić się z utratą nogi.

Tym bardziej, że nowotwór płuc znów zaatakował dając przerzuty. Jego moim marzeniem jest znów chodzić. Chodzić na wycieczki do lasu, na grzyby, na spacery z wnuczkami. Chciałby znów móc jeździć na rowerze, co od lat jest jego pasją. Myślę, że nawet wyjazdy na chemioterapię byłyby znośniejsze gdyby mógł na nie dotrzeć na własnych nogach.

Niestety proteza nogi, która mu to umożliwi to ogromny wydatek, na który nas wszystkich nie stać. 

Potrzebna jest pomoc na leczenie, rehabilitację i zakup protezy oraz wsparcie w codziennym funkcjonowaniu. Konieczne było również dostosowanie mieszkania do możliwości funkcjonowania w nim taty, co spowodowało powstanie długu.

Tata jestem Honorowym Dawcą Krwi odznaczonym Złotym Krzyżem Zasługi – oddał w swoim życiu niemal 40 litrów krwi. Całe życie pomagał innym, dziś sam potrzebuję pomocy…

Proszę Państwa o pomoc dla taty w odzyskaniu samodzielności.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Kasia Krzyżanowska - awatar

Kasia Krzyżanowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij