Zbiórka Pomóżcie mu stanąć na nogi... - miniaturka zdjęcia

Pomóżcie mu stanąć na nogi... Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomóżcie mu stanąć na nogi... - zdjęcie główne

Pomóżcie mu stanąć na nogi...

0 zł  z 60 000 zł (Cel)
Kasia Krzyżanowska - awatar

Kasia Krzyżanowska

Organizator zbiórki

Szanowni Państwo,

Zwracam się z ogromną prośbą o pomoc dla mojego taty, bez której nie jest on w stanie wrócić do "normalnego" życia.

Tata od lat choruje na miażdżycę kończyn dolnych. I choć stale leczył się farmakologicznie, niezbędne były operacje przywracające krążenie krwi w nogach. Niestety los uznał, że to mało. Obdarował go w międzyczasie nowotworem płuc. Tuż po drugiej operacji wycięcia guza w płucu choroba niedokrwienna uderzyła ze zdwojoną siłą. Ból był niewyobrażalny. Lekarze na różne sposoby próbowali ratować mu nogi. Z lewą póki co się udało. Z prawą niestety nie.

Amputowano mu stopę. Miażdżyca okazała się jednak na tyle zaawansowana, że trzeba było amputować dalej - poniżej kolana. Tacie nadal ciężko pogodzić się z utratą nogi.

Tym bardziej, że nowotwór płuc znów zaatakował dając przerzuty. Jego moim marzeniem jest znów chodzić. Chodzić na wycieczki do lasu, na grzyby, na spacery z wnuczkami. Chciałby znów móc jeździć na rowerze, co od lat jest jego pasją. Myślę, że nawet wyjazdy na chemioterapię byłyby znośniejsze gdyby mógł na nie dotrzeć na własnych nogach.

Niestety proteza nogi, która mu to umożliwi to ogromny wydatek, na który nas wszystkich nie stać. 

Potrzebna jest pomoc na leczenie, rehabilitację i zakup protezy oraz wsparcie w codziennym funkcjonowaniu. Konieczne było również dostosowanie mieszkania do możliwości funkcjonowania w nim taty, co spowodowało powstanie długu.

Tata jestem Honorowym Dawcą Krwi odznaczonym Złotym Krzyżem Zasługi – oddał w swoim życiu niemal 40 litrów krwi. Całe życie pomagał innym, dziś sam potrzebuję pomocy…

Proszę Państwa o pomoc dla taty w odzyskaniu samodzielności.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 60 000 zł (Cel)
Kasia Krzyżanowska - awatar

Kasia Krzyżanowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij