Zbiórka Karoca dla Czteroletniego Jasia - miniaturka zdjęcia

Karoca dla Czteroletniego Jasia

Zbiórka Karoca dla Czteroletniego Jasia - zdjęcie główne

Karoca dla Czteroletniego Jasia

6 329 zł z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 63 osoby
Wpłać teraz
 
Kasia Łągwa - awatar

Kasia Łągwa

Organizator zbiórki

Jestem mamą czteroletniego chłopca Jasia który urodził się z kilkoma wadami wrodzonymi .

Badania genetyczne wykazały nieprawidłowości dwóch chromosomów 12 i 15, co u Jasia spowodowało opóżnienie psychoruchowe Jasio obecnie jest intensywnie rehabilitowany metodą  Vojty oraz NDT Bobath. Wierzymy że dzięki rehabilitacji któregoś dnia Jaś zacznie chodzić .Póki co chcąc ułatwić Jasiowi poruszanie się i poznawanie świata zbieramy na specjalistyczny wózek inwalidzki który pomoże mu w przemieszczaniu się .

Drodzy Państwo  będziemy niezmiernie wdzięczni jeżeli zechcecie dołączyć do zbiórki którą organizuję. Ten wózek jest Jasiowi niezbędny .Liczymy z Jasiem na państwa wsparcie .

                                                                                           Dziękuje Katarzyna Łągwa


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Kasia Łągwa - awatar

  Kasia Łągwa

  31.12.18
  31.12.18

  W imieniu swoim i Jasia ,chcę podziękować Wszystkim, którzy przyczynili się do Naszej zbiórki.Dziękujemy za każdą wpłatę ,udostępnienia oraz wiadomości. Dzięki Wam udało się zebrać już całą kwotę! Jesteście niesamowici !Dziękuje że byliście z Nami .Ten rok kończymy z ogromną radością i motywacją na przyszły , bo dzięki Wam, Jaś dostał nowe możliwości ,za które jesteśmy bardzo wdzięczni❤

  Zdjęcie aktualizacji 23 703

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.12.18
  06.12.18

  Jaśku życzę Tobie samych wspaniałości i super prezentów od Mikołaja! ☃️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.12.18
  05.12.18

  Życzę Dużo Zdrówka dla Młodego Bohatera .. Ma Pani dobrych Przyjaciół „Przyjaciółkę” którzy wspierają ta akcje . Mam nadzieje ze uzbieracie wystarczająca sumę. Pozdrawiam

 • Michał Rybak - awatar

  Michał Rybak

  15.11.18
  15.11.18

  Życzę dużo siły Jasiowi i rodzicom - trzymam mocno kciuki za spełnianie Waszych marzeń jako rodziny!

 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  14.11.18
  14.11.18

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.11.18
  12.11.18

  👍💪

6 329 zł z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 63 osoby
Wpłać teraz
 
Kasia Łągwa - awatar

Kasia Łągwa

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 63

Jarek - awatar
Jarek
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Tech-mal - awatar
Tech-mal
250
Urszula - awatar
Urszula
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Paulina - awatar
Paulina
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
8
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Piotr - awatar
Piotr
12

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij