Zbiórka Walka o siły do życia. - zdjęcie główne

Walka o siły do życia.

840 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Janusz Baran - awatar

Janusz Baran

Organizator zbiórki

Nazywam się Janusz. Mam 54 lata. 

Ze względu na diametralne pogorszenie stanu mojego zdrowia po raz kolejny jestem zmuszony prosić Was o pomoc. Począwszy od roku 2010 rok w rok spotykają mnie kolejne nieszczęścia. Myślałem, że rakowiak i inne choroby układu immunologicznego to najgorsze co mnie spotkało. Okazało się jednak ze to dopiero początek....

Może nie będę się rozpisywał czym się charakteryzuje każda z chorób która mnie spotkała. Wymienię choroby jakie mnie spotkały: 

- Schyłkowa niewydolność nerek 

- Hemodializoterapia przewlekła (jestem dializowany od 3 do 5 razy w ciągu tygodnia)

-Amputacja obu kończyn 

-Nadciśnienie tętnicze st. 2- ryzyko bardzo wysokie

-Wieloogniskowe naczyniopochodne uszkodzenia mózgu 

- Wirusowe zapalenie wątroby typu C 

-Miażdżyca uogólniona 

- Klasterowy ból głowy 

- Przebyta polipektomia żołądka ( rakowiak ) 

- Pancytopenia w tym nasilona niedokrwistość wymagająca transfuzji krwi 

- Przewlekła niewydolność krążenia 

- Wtórna nadczynność przytarczyc

- Przebyta operacja guza ślinianki przyusznej lewej.

- Organiczne zaburzenia nastroju 

I z każdym miesiącem dochodzi coraz to więcej chorób... 

Mój stan zdrowia fizyczny jak i psychiczny jest bardzo zły.

W trakcie i po dializowaniu jestem bardzo słaby, przygnębiony, ospały. Mimo to, mimo tylu chorób i przeciwności losu chce żyć na tyle normalnie na ile mój stan zdrowia mi na to pozwala.

Leczenie, dojazd do szpitala na dializoterapię to ogromne koszty. Dodatkowo dochodzi jeszcze utrzymanie domu, bieżące opłaty. 

Przy tak złej sytuacji zdrowotnej jaki i finansowej jestem zmuszony prosić Was o pomoc. Każda złotówka się  liczy. Będę ogromnie wdzięczny za każdą pomoc. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
840 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Janusz Baran - awatar

Janusz Baran

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 14

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Jaroslaw Kawecki - awatar
Jaroslaw Kawecki
20
Jacek Glac - awatar
Jacek Glac
20
grzegorz - awatar
grzegorz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
EWA Strzepka - awatar
EWA Strzepka
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij