Zbiórka Stypendium dla Janviera zRwandy - miniaturka zdjęcia

Stypendium dla Janviera zRwandy Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Stypendium dla Janviera zRwandy - zdjęcie główne

Stypendium dla Janviera zRwandy

3 567 zł  z 3 700 zł (Cel)
Wpłaciły 64 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Jan Ef - awatar

Jan Ef

Organizator zbiórki

Cześć,

Tu Janek i zbieram pieniądze na I semestr studiów dla Janvier’a.

Janviera poznałem w 2011 roku w sierocińcu w Rwandzie gdzie byłem wolontariuszem. (tu trochę wiecej informacji: http://peron4.pl/wolontariat-afryka-okno-na-rwande/)

Janvier trafił do sierocińca jako niemowlę ponieważ stracił rodziców oraz piątkę rodzeństwa podczas tragicznego ludobójstwa w 1994 roku. Przeżył jako jedyny z całej swojej rodziny.

Janvier przyleciał w zeszłym tygodniu do Polski na studia, niestety z powodu nieuczciwości jednego z agentów pośredniczących w procesie rekrutacji jego czesne nie zostało zapłacone. Szukamy 3 700 zł na zapłacenie za I semestr studiów na kierunku handel zagraniczny.

To nie jest sytuacja zagrożenia życia, nikt też nie jest ciężko chory. Uważam, że takie zbiórki mają bezwzględne pierwszeństwo, ale jeżeli masz wolne 10 zł bo nie kupiłeś/aś sobie kanapki u ślimaka i uważasz że dobrze będzie pomóc naprawdę fajnemu chłopakowi, który w życiu ma nieco trudniej niż Ty to zapraszam i z góry dziękuję.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
3 567 zł  z 3 700 zł (Cel)
Wpłaciły 64 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Jan Ef - awatar

Jan Ef

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 64

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Patrycja Gałązka - awatar
Patrycja Gałązka
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Mateusz - awatar
Mateusz
10
Marek - awatar
Marek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Pati - awatar
Pati
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Elżbieta Sabaturska-Polok - awatar
Elżbieta Sabaturska-Polok
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij