Zbiórka Stypendium dla Janviera zRwandy - miniaturka zdjęcia

Stypendium dla Janviera zRwandy Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Stypendium dla Janviera zRwandy - zdjęcie główne

Stypendium dla Janviera zRwandy

3 567 zł  z 3 700 zł (Cel)
Wpłaciły 64 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Jan Ef - awatar

Jan Ef

Organizator zbiórki

Cześć,

Tu Janek i zbieram pieniądze na I semestr studiów dla Janvier’a.

Janviera poznałem w 2011 roku w sierocińcu w Rwandzie gdzie byłem wolontariuszem. (tu trochę wiecej informacji: http://peron4.pl/wolontariat-afryka-okno-na-rwande/)

Janvier trafił do sierocińca jako niemowlę ponieważ stracił rodziców oraz piątkę rodzeństwa podczas tragicznego ludobójstwa w 1994 roku. Przeżył jako jedyny z całej swojej rodziny.

Janvier przyleciał w zeszłym tygodniu do Polski na studia, niestety z powodu nieuczciwości jednego z agentów pośredniczących w procesie rekrutacji jego czesne nie zostało zapłacone. Szukamy 3 700 zł na zapłacenie za I semestr studiów na kierunku handel zagraniczny.

To nie jest sytuacja zagrożenia życia, nikt też nie jest ciężko chory. Uważam, że takie zbiórki mają bezwzględne pierwszeństwo, ale jeżeli masz wolne 10 zł bo nie kupiłeś/aś sobie kanapki u ślimaka i uważasz że dobrze będzie pomóc naprawdę fajnemu chłopakowi, który w życiu ma nieco trudniej niż Ty to zapraszam i z góry dziękuję.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
3 567 zł  z 3 700 zł (Cel)
Wpłaciły 64 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Jan Ef - awatar

Jan Ef

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 64

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Patrycja Gałązka - awatar
Patrycja Gałązka
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Mateusz - awatar
Mateusz
10
Marek - awatar
Marek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Pati - awatar
Pati
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Elżbieta Sabaturska-Polok - awatar
Elżbieta Sabaturska-Polok
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij