Zbiórka Ratujemy Jarka nogę - zdjęcie główne

Ratujemy Jarka nogę

8 857 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 127 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewa Owczarek - awatar

Ewa Owczarek

Organizator zbiórki

Kto z Was oglądał telewizję w ciągu ostatnich 40 lat? ;) Czego byście nie oglądali, niezależnie od stacji, to istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że przy tej produkcji dźwięk rejestrował właśnie Jarek :) Teraz jednak przestał...

Niestety zapadł na zapalenie kości i szpiku, ma otwarte podudzie, z którego leje się ropa... Jest kilka przetok, bez środków przeciwbólowych nie jest w stanie funkcjonować. Sytuacja zrobiła się dramatyczna ponieważ grozi mu amputacja nogi. Pojawiła się jednak nadzieja w Otwocku, to tam lekarze chcą się podjąć operacji, która może się odbyć za jakieś 3-4 miesiące. Póki co Jarek jest leczony farmakologicznie i ambulatoryjnie antybiotykami i zastrzykami dopóki nie opanuje się stanu zapalnego. Kości leczą się bardzo długo. Dopiero gdy stan zapalny zniknie, będzie można operować. Operacja polega na oczyszczeniu kości i tkanek miękkich oraz przeszczepu - tak, by zamknąć otwarte podudzie. Jeśli to się uda, kolejnym krokiem będzie rehabilitacja. 


KOSZTY

- operacja - NFZ

- paliwo do Otwocka - 600zł/miesiąc

- leki (opatrunki ze srebrem, antybiotyki, zastrzyki) - 1000-1500zł/miesiąc

Z tego wynika około 8 tysięcy do czasu samej operacji, później dodatkowo rehabilitacja.


Szansa na wyleczenie Jarka jest, ale wymaga czasu i pieniędzy. W imieniu swoim, Jarka, jego rodziny i przyjaciół bardzo proszę o pomoc. Naprawdę wierzę, że każda, nawet najmniejsza wpłata pomoże mu z tego wyjść :) 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Dawny wspollokator - awatar

  Dawny wspollokator

  14.10.2019
  14.10.2019

  trzym sie Jarku! a.

 • MarS - awatar

  MarS

  10.10.2019
  10.10.2019

  Jarek.Zdrowia,powodzenia życzę.Trzymaj się MarS.

 • Marta - awatar

  Marta

  10.10.2019
  10.10.2019

  Powodzenia, trzymam kciuki!

8 857 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 127 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewa Owczarek - awatar

Ewa Owczarek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 127

Marta Spyrła - awatar
Marta Spyrła
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
tryb - awatar
tryb
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Bartek - awatar
Bartek
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Tatiana - awatar
Tatiana
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij