Zbiórka Odrobina normalności dla Jasia - miniaturka zdjęcia

Odrobina normalności dla Jasia Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Odrobina normalności dla Jasia - zdjęcie główne

Odrobina normalności dla Jasia

2 096 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Aleksandra Kowolik - awatar

Aleksandra Kowolik

Organizator zbiórki

Hej!

Zbiórka przeznaczona jest dla naszego synka Jaśka, który dostał w bonusie od życia MPD, padaczkę i zespół wad wrodzonych. Zbieramy pieniążki na jego rehabilitację i ciągłą poprawę życia. Ilość potrzebnego sprzętu i rehabilitacji to nie mały koszt, z którym liczymy się każdego dnia. Jednak uśmiech na buzi naszego Jasia powoduje, że zarówno on jak i my dążymy do tego aby jego uśmiech nie schodził z jego małej walecznej buzi. W końcu to nasz mały rycerz, z którego nie jeden powinien brać przykład jak walczyć o lepsze jutro.

Dla życia...Dla Jasia


Więcej o Jasiu można znaleźć na stronie

https://m.facebook.com/jasiukowolik

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • PRZYJACIELE JOHNA . UK - awatar

    PRZYJACIELE JOHNA . UK

    17.06.2018
    17.06.2018

    Zdrowka zycza przyjaciele Jasia i Was z emigracji !

2 096 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Aleksandra Kowolik - awatar

Aleksandra Kowolik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 31

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
M.G. - awatar
M.G.
9
Artur K - awatar
Artur K
50
Magda - awatar
Magda
25
Malgorzata Ksiazczyk - awatar
Malgorzata Ksiazczyk
50
POLONIUSZ Z KLIENTAMI - awatar
POLONIUSZ Z KLIENTAMI
400
Barbara Tomaszewska - awatar
Barbara Tomaszewska
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij