Zbiórka Odrobina normalności dla Jasia - miniaturka zdjęcia

Odrobina normalności dla Jasia

Zbiórka Odrobina normalności dla Jasia - zdjęcie główne

Odrobina normalności dla Jasia

2 026 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób
Wpłać teraz
 
Aleksandra Kowolik - awatar

Aleksandra Kowolik

Organizator zbiórki

Hej!

Zbiórka przeznaczona jest dla naszego synka Jaśka, który dostał w bonusie od życia MPD, padaczkę i zespół wad wrodzonych. Zbieramy pieniążki na jego rehabilitację i ciągłą poprawę życia. Ilość potrzebnego sprzętu i rehabilitacji to nie mały koszt, z którym liczymy się każdego dnia. Jednak uśmiech na buzi naszego Jasia powoduje, że zarówno on jak i my dążymy do tego aby jego uśmiech nie schodził z jego małej walecznej buzi. W końcu to nasz mały rycerz, z którego nie jeden powinien brać przykład jak walczyć o lepsze jutro.

Dla życia...Dla Jasia


Więcej o Jasiu można znaleźć na stronie

https://m.facebook.com/jasiukowolik

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • PRZYJACIELE JOHNA . UK - awatar

    PRZYJACIELE JOHNA . UK

    17.06.18
    17.06.18

    Zdrowka zycza przyjaciele Jasia i Was z emigracji !

2 026 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób
Wpłać teraz
 
Aleksandra Kowolik - awatar

Aleksandra Kowolik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 29

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
M.G. - awatar
M.G.
9
Artur K - awatar
Artur K
50
Magda - awatar
Magda
25
Malgorzata Ksiazczyk - awatar
Malgorzata Ksiazczyk
50
POLONIUSZ Z KLIENTAMI - awatar
POLONIUSZ Z KLIENTAMI
400
Barbara Tomaszewska - awatar
Barbara Tomaszewska
10
Karolina Marciniak watoła - awatar
Karolina Marciniak watoła
20
Artur Eastbourne - awatar
Artur Eastbourne
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij