Zbiórka Walka z choroba i barierami - miniaturka zdjęcia

Walka z choroba i barierami

Ewelina Niećko - awatar

Ewelina Niećko

Organizator zbiórki

Witam serdecznie !

Nazywam się Ewelina Niećko  i zwracam się z prośbą do Ciebie o wsparcie, ponieważ jestem w dość nieciekawej sytuacji życiowej, jestem osobą niepełnosprawną i od urodzenia zmagam się ze swoją niepełnosprawnością  (rzadka choroba genetyczna atakująca wzrok i słuch) oraz z wieloletnimi dolegliwościami, natomiast od 2015 roku siedzę i wegetuję w domu pozostawiona bez opieki i pomocy lekarza, będąc w takiej sytuacji nie jestem  w stanie sama jej zmienić, dlatego potrzebna jest mi Twoja pomoc. 

NIEPEŁNOSPRAWNOŚĆ I UTRATA ZDROWIA – LECZENIE

Mam stwierdzoną rzadką chorobę genetyczną - Zespół Ushera, objawiającą się między innymi ubytkiem słuchu ( mam niedosłuch obustronny - minus 75dB/100dB ) oraz utratą zdolności normalnego widzenia. Czynnikiem powodującym problemy ze wzrokiem jest Retinopatia barwnikowa, prowadząca do postępującej degeneracji siatkówki, zaburzeń widzenia po zmroku (ślepota zmierzchowa, kurza ślepota) , zawężenie pola widzenia (widzę jak przez lornetkę). Z powodu niedosłuchu noszę aparaty słuchowe. Choroba genetyczna bardzo utrudnia mi życie, wymagam opieki drugiej osoby. 

Moja utrata zdrowia jest również spowodowana przede wszystkim nieprawidłowym leczeniem akademickim oraz wszelkimi urazami jakimi doznawałam z powodu swojej niepełnosprawności. Przez niewłaściwe leki jakie ordynowali mi lekarze i procedury tego leczenia nastąpiło u mnie pogorszenie widzenia, pojawiła się u mnie zaćma - niestety nie mogę poddać się zabiegowi usunięcia zaćmy ze względu na zły stan mojego zdrowia. Po takim leczeniu pojawiła się u mnie także niewydolność wielonarządowa (narządy nie pracują tak jak powinny- szczególnie wątroba, nerki, żołądek, serce, tarczyca itd.), zatoksycznienie organizmu lekami i jego wyniszczenie.   Ponadto przebywając w szpitalu we Wrocławiu na oddziale neurologii wykryto u mnie torbiel porencefaliczną  w lewej części głowy w okolicy skroni,  który  z biegiem czasu niestety uległ powiększeniu co nie jest korzystne dla mojego zdrowia ani bezpieczne.

Jedynym rozwiązaniem by pomóc mi wrócić do życia i normalnego funkcjonowania jest leczenie w Centrum Regeneracji Organizmu w Świebodzicach w Polsce, które jest jedynym centrum na świecie, gdzie stosuje się medycynę regeneracyjną - jedyną metodę na świecie, nie mającą sobie równych, jak również nie mającą przeciwwskazań i skutków ubocznych.

W Centrum Regeneracji Organizmu istnieje możliwość zatrzymania rozwoju ciężkich, nieuleczalnych i nawet genetycznych chorób, a także przywrócić wcześniej utracone funkcje  u osób ciężko chorych, a także u pacjentów, którzy potrzebują operacji przeszczepu jakiegokolwiek mocno uszkodzonego narządu. 

Tutaj możesz wejść na link i dowiedzieć się więcej o szczegółach leczenia w Centrum Regeneracji Organizmu w Świebodzicach w Polsce. Wejdź tutaj:

http://www.medycynaludowa.com/pl/index.html


Niestety jedynym dochodem jakim dysponuję to renta socjalna, która nie starcza nawet mi na życie ani leczenie, również ze względu na poważną utratę zdrowia nie mogę podjąć żadnej pracy zarobkowej aby zmienić swoją sytuację życiową. 

 Każda wpłata przybliży mnie do odzyskania swojego zdrowia  podziel się , dobro powraca !

Wyrażam głęboką wdzięczność za każdą otrzymaną wpłatę, sercem  Tobie dziękuję -Ewelina!

Komentarze

  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    03.05.17
    03.05.17

    Duzo zdrowia!

Ewelina Niećko - awatar

Ewelina Niećko

Organizator zbiórki

Wpłaty - 17

Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Iwan Łukaszewicz - awatar
50
Iwan Łukaszewicz
Synergian Bezak - awatar
330
Synergian Bezak
Iwan Łukaszewicz - awatar
20
Iwan Łukaszewicz
Anonimowy Darczyńca - awatar
30
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Wojtas - awatar
50
Wojtas
Anonimowy Darczyńca - awatar
65
Anonimowy Darczyńca
Joanna - awatar
50
Joanna

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij