Zbiórka Rakowi mówimy STOP - zdjęcie główne

Rakowi mówimy STOP

43 152 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 456 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Aga - awatar

Agnieszka Aga

Organizator zbiórki

Cześć Kochani ❤️😁

To nie było w planach na życie. No cóż czasem dopada nas w najmniej oczekiwanym momencie. Po cichu, nie dając o sobie znać, wyniszcza od środka... 

Nie oszczędzając przy tym mocno nadszarpnietej psychiki. Rodzina, przyjaciele są bezradni, aczkolwiek robią wszystko co w Ich mocy, by pomóc, by było lżej. 

Niestety oprócz chemioterapii, potrzebne są też leki, które wzmacniają organizm i pozwalając jak najlzej przejść długi proces leczenia. 

Operacja, która uratuje mój jajnik, by potem nie dostawać przez kolejne 10 lat zastrzyków hormonalnych, rekonstrukcja piersi, leki, wlewy witaminowe, fizjoterapia po usunięciu węzłów chłonnych, peruka i wiele innych zabiegów jest bardzo kosztowna. 

Mimo szczerych chęci i pomocy rodziny, nie damy rady sami. 

Stąd apel do Was. 


Bardzo Wam wszystkim z góry dziękuję za pomoc. 

Dear friends,
That’s not how I planned my future. Unfortunately, cancer has a way of blindsiding you when you least expect it. Unbeknownst to you, it stealthily eats you away. It doesn’t go easy on your psyche either. The family and friends are helpless, although they are doing their best to support me and bring me some relief.
Sadly, apart from the chemo, I need some supplementary medication to bolster my body’s defences and ease the lengthy healing process.
The ovary-saving surgery, which will allow me not to receive additional hormonal treatment for the next decade, the breast reconstruction surgery, medicines, vitamin IVs, physiotherapy necessary after the lymph node removal surgery, the wig and a number of other things I don’t even fully realize yet – they’re all really costly.
Despite all the efforts of me and my family, I won’t be able to pull it off without some more aid. That is why I’m asking for your help.
From the bottom of my heart I thank you all in advance for your support.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Agnieszka Aga - awatar

  Agnieszka Aga

  14.04.2019
  14.04.2019

  Dziękuję serdecznie Wam szystkim. Za wsparcie te finansowe jak i psychiczne!!!!
  Cztery czerwone chemie już za mną 💪
  Cieszę się jak dziecko.
  Przyznam, nie jest lekko. Wiele łez i bólu. Kolejny zabieg założenia portu za mną. Żyły popekaly, więc nie było wyjścia. Teraz kolejne czas, by organizm się szybko zregenerował I kolejne dwanaście. Mam nadzieję, że efekty uboczne, które towarzyszą białej chemii, nie będą, aż tak uciążliwe.
  Trzymajcie kciuki. Walczę dalej i dzięki Wam mam też ogromną motywację!
  😘

  Zdjęcie aktualizacji 29 669

Komentarze


 • Michał - awatar

  Michał

  29.07.2020
  29.07.2020

  Życzę szybkiego powrotu do zdrowia :) niedługo będzie Pani mogła zapomnieć o chorobie :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.12.2019
  16.12.2019

  Dużo zdrówka ❤

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.06.2019
  21.06.2019

  Trzymam kciuki i życzę dużo siły!

 • Theodore Mollinger - awatar

  Theodore Mollinger

  28.05.2019
  28.05.2019

  Thinking of you! Be strong and best of luck!

 • Helene Guillaume - awatar

  Helene Guillaume

  28.05.2019
  28.05.2019

  <3 you're the best <3 all my love

43 152 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 456 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Aga - awatar

Agnieszka Aga

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 456

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Michał - awatar
Michał
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Paweł Wójcik - awatar
Paweł Wójcik
2
Nattt - awatar
Nattt
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij