Zbiórka Corvette 1978 Renowacja - zdjęcie główne

Corvette 1978 Renowacja

25 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Jarosław Ziarno - awatar

Jarosław Ziarno

Organizator zbiórki

Witam 

Mam na imię Jarek i mam 29 lat. Zbieram pieniądze na renowacje pięknego samochodu chevroleta corvette. Kupiłem go prawie 2 lata temu, oczywiście w kredycie. W momencie zakupu miałem dobrą prace i byłem w stanie spłacać kredyt i jeszcze troszkę inwestować w renowację. Niestety dobrą passę przerwał wypadek którego doznałem na stoku narciarskim w roku zakupu auta. Skutkiem wypadku był ostry krwiak podtwardówkowy, który musiał być natychmiast operowany (identyczny uraz jakiego doznał Michael Schumacher, tylko ja miałem więcej szczęścia). Przez tydzień po operacji byłem utrzymywany w śpiączce farmakologicznej z diagnozą przekazaną mojej rodzinie, że najprawdopodobniej będę niezdolny do samodzielnej egzystencji i wystąpi u mnie afazja (zanik mowy). Na szczęście już dwa dni po wybudzeniu ze śpiączki mowa zaczęła mi wracać. Niestety wystąpił u mnie połowiczny paraliż i dopiero po półrocznej rehabilitacji władza w ręce i nodze zaczęła wracać. W tym czasie moje zobowiązania kredytowe regulowała moja rodzina. Liczyłem że w ciągu tego roku wyczerpałem już limit pecha, niestety myliłem się. Ponieważ w momencie gdy myślałem, że może być już tylko lepiej i wszystko się ustabilizuje, wróciłem do pracy (szef nawet odwiedzał mnie w szpitalu i zapewniał że gdy już dojdę do siebie to czekają na mnie w pracy) lecz ta sytuacja nie trwała zbyt długo, bo już po dwóch tygodniach szef zaprosił mnie na rozmowę i wręczył mi wypowiedzenie tłumacząc, że winna jest moja umiarkowana niepełnosprawność, oczywiście na wypowiedzeniu nie było o tym słowa tylko, że jest to redukcja etatu. Ta wiadomość była dla mnie jak gwóźdź do trumny. 

Teraz już znalazłem pracę, niestety nie jest ona już na tyle opłacalna i nie pozwala to na dodatkowe inwestowanie w samochód i dlatego zwracam się do was drodzy internauci o wsparcie mojego marzenia bo wydaje mi się, że tylko wy możecie mnie wesprzeć i pomóc mi odmienić mój los.          

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
25 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Jarosław Ziarno - awatar

Jarosław Ziarno

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Przyjaciele z COLORLAND - niech Ci się wiedzie - awatar
Przyjaciele z COLORLAND - niech Ci się wiedzie
5
Jarosław Ziarno - awatar
Jarosław Ziarno
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij