Zbiórka Wsparcie dla Agnieszki - zdjęcie główne

Wsparcie dla Agnieszki

750 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Karmińska - awatar

Agnieszka Karmińska

Organizator zbiórki

Mam na imię Agnieszka, mam 37 lat.  Choruję od urodzenia. Kiedy miałam 16 lat stwierdzono u mnie mózgowe porażenie dziecięce i wodogłowie normotensyjne. Przeszłam 14 operacji. Choruję również na padaczkę lekooporną, cukrzycę typu 2, jaskrę, zaćmę. Mam też tętniaka na przedsionku serca i zakrzepicę. W sierpniu 2017 roku wyczułam guzek na podniebieniu, po konsulatacji u larygnologa i po rezonansie twarzoczaszki okazało się, że guz jest na podniebieniu twardym.  Dostałam skierowanie do Centrum Onkologii w Poznaniu i prawdopodobnie czeka mnie poważna operacja na chirurgii szczękowo- twarzowej. 

Stan mojego zdrowia pogarsza się. Pogłębiają mi się zaniki mięśni w prawej ręce i prawej nodze. Codziennie przyjmuję dużo różnych leków, na zakup których przeznaczam większość mojej renty chorobowej z ZUS. Potrzebuję również rehabilitacji.

Bardzo potrzebuję wsparcia. Bez Waszej pomocy będzie mi ciężko.Dla mnie liczy się każda złotówka, dlatego bardzo proszę o Waszą pomoc.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    15.01.2018
    15.01.2018

    Zdrówka!!!

750 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Karmińska - awatar

Agnieszka Karmińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 15

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Gosia - awatar
Gosia
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
J.G. - awatar
J.G.
100
anonimowy - awatar
anonimowy
50
Krzusztog - awatar
Krzusztog
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Jola - awatar
Jola
100
zbigniew koziarski - awatar
zbigniew koziarski
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij