Zbiórka Wsparcie dla Agnieszki - miniaturka zdjęcia

Wsparcie dla Agnieszki

Zbiórka Wsparcie dla Agnieszki - zdjęcie główne

Wsparcie dla Agnieszki

620 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać teraz
 
Agnieszka Karmińska - awatar

Agnieszka Karmińska

Organizator zbiórki

Mam na imię Agnieszka, mam 37 lat.  Choruję od urodzenia. Kiedy miałam 16 lat stwierdzono u mnie mózgowe porażenie dziecięce i wodogłowie normotensyjne. Przeszłam 14 operacji. Choruję również na padaczkę lekooporną, cukrzycę typu 2, jaskrę, zaćmę. Mam też tętniaka na przedsionku serca i zakrzepicę. W sierpniu 2017 roku wyczułam guzek na podniebieniu, po konsulatacji u larygnologa i po rezonansie twarzoczaszki okazało się, że guz jest na podniebieniu twardym.  Dostałam skierowanie do Centrum Onkologii w Poznaniu i prawdopodobnie czeka mnie poważna operacja na chirurgii szczękowo- twarzowej. 

Stan mojego zdrowia pogarsza się. Pogłębiają mi się zaniki mięśni w prawej ręce i prawej nodze. Codziennie przyjmuję dużo różnych leków, na zakup których przeznaczam większość mojej renty chorobowej z ZUS. Potrzebuję również rehabilitacji.

Bardzo potrzebuję wsparcia. Bez Waszej pomocy będzie mi ciężko.Dla mnie liczy się każda złotówka, dlatego bardzo proszę o Waszą pomoc.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    15.01.18
    15.01.18

    Zdrówka!!!

620 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać teraz
 
Agnieszka Karmińska - awatar

Agnieszka Karmińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 13

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
J.G. - awatar
J.G.
100
anonimowy - awatar
anonimowy
50
Krzusztog - awatar
Krzusztog
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Jola - awatar
Jola
100
zbigniew koziarski - awatar
zbigniew koziarski
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij