Zbiórka Pomóżcie mi wrócić do zdrowia - zdjęcie główne

Pomóżcie mi wrócić do zdrowia

5 772 zł z 5 500 zł (Cel)
Wpłaciło 179 osób
Zbiórka zakończona
 
Basia Jeleń - awatar

Basia Jeleń

Organizator zbiórki

Cześć, Jestem Sebastian :) Mam 10 lat i od 4 lat walczę o powrot do zdrowia które zabrała mi nagła choroba

Drogi Przyjacielu!

To ja, Sebastian! Pozytywny, pogodny i żwawy dzieciak, któremu los pokrzyżowała choroba - pamiętasz? Mam nadzieję, że tak!

Urodziłem się 24 sierpnia 2006 roku jako zdrowy dzieciak. Zawsze byłem samodzielny, w ciągłym ruchu, zawsze pomocny. Uwielbiałem zabawy na świeżym powietrzu, pomagałem tacie w naprawach, miałem nawet swój własny zestaw narzędzi! Do czasu...

20 grudnia 2012 roku zdiagnozowano u mnie cukrzycę. Z bardzo wysokim poziomem cukru trafiłem na oddział warszawskiego Centrum Zdrowia Dziecka. Doszło do kwasicy ketonowej oraz masywnego obrzęku mózgu.

W wyniku tego przez 4 miesiące byłem w śpiączce, doszło do uszkodzenia mózgu/ośrodkowego układu nerwowego. Spowodowało to porażenie czterokończynowe spastyczne, porażenie nerwu twarzowego, afazję mowy, ogromne problemy z koncentracją i pamięcią. Straciłem słuch w lewym uchu. Rok temu doszła padaczka lekooporna zwana przez nas "Potworniastym".

Jestem pod opieką wielu specjalistów: diabetologa, neurologa, kardiologa, psychologa, neurologopedy, lekarza rehabilitacji. Wymagam specjalistycznej rehabilitacji ruchowej oraz wielu turnusów rehabilitacyjnych, dzięki którym mam szansę w przyszłości być samodzielnym jak każdy z Was.Rehabilitacja jest jedyną szansą na odzyskanie sprawności którą zabrała mi choroba

Teraz kolej na Ciebie!

Dzięki Twojej pomocy mam szansę stać na własnych nogach i wrócić do beztroskiego czasu dzieciństwa. Dzięki intensywnej rehabilitacji potrafię mówić, sam siedzieć, a nawet stawiać pierwsze kroki! Prawa strona ciała niestety nadal wymaga intensywnej rehabilitacji. Mam porażenie nerwu twarzowego i nie do końca otwiera oko. Dodatkowo zdiagnozowano u mnie zaniki nerwów wzrokowych. 

Dzisiaj zbieramy z moimi rodzicami na opłacenie kolejnych 60 godzin rehabilitacji - niestety tylko połowa tej kwoty znajduje się na koncie w fundacji Avalon

Tylko dzięki intensywnej rehabilitacji robię tak olbrzymie postępy-nie pozwólcie by brak środków zatrzymał postępy.

Ja chcę dużo ćwiczyć, pomożesz?

Uwaga, Uwaga :)

Edycja;)

Chcemy zebrać dodatkowo na zegarek który wykrywa wcześniej atak padaczki, taki "Anioł stróż w zegarku przed potworniastym"!

Więcej o tym tu https://www.empatica.com/

Oraz na 3 miesięczny zapas sensorów do ciągłego pomiaru glikemii FreeStyle Libre. Koszt 1 to 255 zł i wystarcza na 2 tygodnie

dzięki nim rodzice nie muszą kłuć moich paluszków min 10 razy na dobę

Nie muszą też martwić się o hipoglikemie(niebezpieczny spadek cukru który może doprowadzić do utraty przytomności)

Niestety ja tych spadków nie wyczuwam

więcej info o systemie tutaj  http://www.freestylelibre.pl/?gclid=CKCHkO7wwdACFe0K0wodSYoKQg


Komentarze


 • Ewelina Kicińska - awatar

  Ewelina Kicińska

  08.12.16
  08.12.16

  Sebciu dasz radę! Pamiętaj, że dopóki walczysz jesteś zwycięzcą! Armia Aniołów Dobroci cały czas jest z Tobą! <3

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.12.16
  06.12.16

  Strasznie bym chciał zobaczyć jak biegasz! Wiem, że dasz radę! Ty też to wiesz! :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.12.16
  06.12.16

  Hej kochany, jeszcze bedziesz smigal.

 • Dorota Cybulska - awatar

  Dorota Cybulska

  06.12.16
  06.12.16

  Dużo zdrówka życzę. Mocno trzymam kciuki:)

 • Seb Waltrowski - awatar

  Seb Waltrowski

  05.12.16
  05.12.16

  #dawajSeba💪

5 772 zł z 5 500 zł (Cel)
Wpłaciło 179 osób
Zbiórka zakończona
 
Basia Jeleń - awatar

Basia Jeleń

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 179

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Natalia Kołodziejczyk - awatar
Natalia Kołodziejczyk
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Slawka Sieluk - awatar
Slawka Sieluk
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Pablo - awatar
Pablo
50
Alina - awatar
Alina
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij