Zbiórka Pomóżcie mi wrócić do zdrowia - zdjęcie główne

Pomóżcie mi wrócić do zdrowia

5 772 zł  z 5 500 zł (Cel)
Wpłaciło 179 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Basia Jeleń - awatar

Basia Jeleń

Organizator zbiórki

Cześć, Jestem Sebastian :) Mam 10 lat i od 4 lat walczę o powrot do zdrowia które zabrała mi nagła choroba

Drogi Przyjacielu!

To ja, Sebastian! Pozytywny, pogodny i żwawy dzieciak, któremu los pokrzyżowała choroba - pamiętasz? Mam nadzieję, że tak!

Urodziłem się 24 sierpnia 2006 roku jako zdrowy dzieciak. Zawsze byłem samodzielny, w ciągłym ruchu, zawsze pomocny. Uwielbiałem zabawy na świeżym powietrzu, pomagałem tacie w naprawach, miałem nawet swój własny zestaw narzędzi! Do czasu...

20 grudnia 2012 roku zdiagnozowano u mnie cukrzycę. Z bardzo wysokim poziomem cukru trafiłem na oddział warszawskiego Centrum Zdrowia Dziecka. Doszło do kwasicy ketonowej oraz masywnego obrzęku mózgu.

W wyniku tego przez 4 miesiące byłem w śpiączce, doszło do uszkodzenia mózgu/ośrodkowego układu nerwowego. Spowodowało to porażenie czterokończynowe spastyczne, porażenie nerwu twarzowego, afazję mowy, ogromne problemy z koncentracją i pamięcią. Straciłem słuch w lewym uchu. Rok temu doszła padaczka lekooporna zwana przez nas "Potworniastym".

Jestem pod opieką wielu specjalistów: diabetologa, neurologa, kardiologa, psychologa, neurologopedy, lekarza rehabilitacji. Wymagam specjalistycznej rehabilitacji ruchowej oraz wielu turnusów rehabilitacyjnych, dzięki którym mam szansę w przyszłości być samodzielnym jak każdy z Was.Rehabilitacja jest jedyną szansą na odzyskanie sprawności którą zabrała mi choroba

Teraz kolej na Ciebie!

Dzięki Twojej pomocy mam szansę stać na własnych nogach i wrócić do beztroskiego czasu dzieciństwa. Dzięki intensywnej rehabilitacji potrafię mówić, sam siedzieć, a nawet stawiać pierwsze kroki! Prawa strona ciała niestety nadal wymaga intensywnej rehabilitacji. Mam porażenie nerwu twarzowego i nie do końca otwiera oko. Dodatkowo zdiagnozowano u mnie zaniki nerwów wzrokowych. 

Dzisiaj zbieramy z moimi rodzicami na opłacenie kolejnych 60 godzin rehabilitacji - niestety tylko połowa tej kwoty znajduje się na koncie w fundacji Avalon

Tylko dzięki intensywnej rehabilitacji robię tak olbrzymie postępy-nie pozwólcie by brak środków zatrzymał postępy.

Ja chcę dużo ćwiczyć, pomożesz?

Uwaga, Uwaga :)

Edycja;)

Chcemy zebrać dodatkowo na zegarek który wykrywa wcześniej atak padaczki, taki "Anioł stróż w zegarku przed potworniastym"!

Więcej o tym tu https://www.empatica.com/

Oraz na 3 miesięczny zapas sensorów do ciągłego pomiaru glikemii FreeStyle Libre. Koszt 1 to 255 zł i wystarcza na 2 tygodnie

dzięki nim rodzice nie muszą kłuć moich paluszków min 10 razy na dobę

Nie muszą też martwić się o hipoglikemie(niebezpieczny spadek cukru który może doprowadzić do utraty przytomności)

Niestety ja tych spadków nie wyczuwam

więcej info o systemie tutaj  http://www.freestylelibre.pl/?gclid=CKCHkO7wwdACFe0K0wodSYoKQg


Komentarze


 • Ewelina Kicińska - awatar

  Ewelina Kicińska

  08.12.2016
  08.12.2016

  Sebciu dasz radę! Pamiętaj, że dopóki walczysz jesteś zwycięzcą! Armia Aniołów Dobroci cały czas jest z Tobą! <3

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.12.2016
  06.12.2016

  Strasznie bym chciał zobaczyć jak biegasz! Wiem, że dasz radę! Ty też to wiesz! :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.12.2016
  06.12.2016

  Hej kochany, jeszcze bedziesz smigal.

 • Dorota Cybulska - awatar

  Dorota Cybulska

  06.12.2016
  06.12.2016

  Dużo zdrówka życzę. Mocno trzymam kciuki:)

 • Seb Waltrowski - awatar

  Seb Waltrowski

  05.12.2016
  05.12.2016

  #dawajSeba💪

5 772 zł  z 5 500 zł (Cel)
Wpłaciło 179 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Basia Jeleń - awatar

Basia Jeleń

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 179

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Natalia Kołodziejczyk - awatar
Natalia Kołodziejczyk
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Slawka Sieluk - awatar
Slawka Sieluk
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Pablo - awatar
Pablo
50
Alina - awatar
Alina
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij