Jest nas dwoje..

2 606 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Kasia Kordella - awatar

Kasia Kordella

Organizator zbiórkiJest rok 2009 rodzi się nam 3 syn. Miłosz. Lekarze orzekają że jest zdrowy i silny. Miłosz to nasze 3 dziecko. 2 i pół roku później wiemy że nie rozwija się tak jak powinien...Szukamy pomocy wśród specjalistów. Chcemy wiedzieć jak najszybciej co jest nie tak...Pada diagnoza ..Autyzm

W tym samym czasie zaczynamy podejrzewać że i starszy syn Mateo jest zaburzony. Faktycznie dwa lata później ta sama diagnoza pada i u niego. Los postanowił dokopać nam jeszcze bardziej..U 3 syna pada diagnoza Zespołu Aspergera..W międzyczasie u dzieci lawinowo ujawniają się inne choroby..Hashimoto..Epilepsja..Astma.. Niedosłuch, upośledzenie umysłowe..

Po kilku miesiącach zabrakło mi łez..Dlaczego właśnie my..? Dlaczego wszystkie dzieci..? W pewnym momencie rzucilismy wszystko i zdecydowaliśmy się na przeprowadzkę..Aby dzieci miały dostęp do rehabilitacji. Niestety zjadaly nas koszty wynajmu mieszkania..Wróciliśmy do siebie...Odcinając chłopców od dostępu do stałej terapii.

Mateusz i Jakub funkcjonuja lepiej od Milosza mimo tego wymagaja również wsparcia w terapii i leczeniu.
Jedyną szansą naszych chłopców na rehabilitację są wyjazdowe turnusy rehabilitacyjne. Mieszkamy na wsi gdzie nie ma dostępu do specjalistów jedyną opcją jest rehabilitacja wyjazdowa. Niestety są to potężne koszty na które nas nie stać a nie jesteśmyw stanie pogodzić się z tym że tak niewiele możemy dla nich zrobić. 

Koszty turnusów w roku 2017 to ok 10 tysięcy zł. Szukamy  ludzi dobrej woli którzy zechcą wspomóc nas w tym celu. Aby lepiej poznać naszą sytuacją nagraliśmy razem z najstarszym synem film który dołączyłam na stronie pomagam.pl.  https://www.youtube.com/watch?v=4n8Iz2xT11w .Zachęcam aby go obejrzeć i spróbować nas zrozumieć. Mój mąż traci zdrowie harując od rana do nocy bo przecież turnusy to nie wszystko. Wizyty prywatne u lekarzy, dojazdy, leki. Chłopcy chcieliby żyć jak inne dzieci. Mają te same marzenia jak rówieśnicy. Jednak najczęsciej musimy wybierać na co tym razem wystarczy nam pieniędzy. Najstarszy syn również choruje. Tylko w tym roku diagnozujemy u niego przewlekły kaszel (w podejrzeniu sarkoidoza), niedosłuch oraz autoimmunologiczne zapalenie tarczycy. To wszystko generuje potężne koszty. Którym coraz ciężej podołać nam samym.
Więcej informacji o chłopcach na stronie fb https://www.facebook.com/NaszeMilosci/ oraz blogu kordella.blogspot.com. Chłopcy należą do fundacji słoneczko.
Kwota którą marzymy uzbierać zapewniłaby przynajmniej wyjazdy na turnusy. Moglibyśmy spokojniej podejść do tego nowego 2017 roku.
Nie jesteśmy ludźmi zamożnymi ale bardzo kochamy swoje dzieci i zrobimy wszystko aby mogły wyjechać.
Dlatego bardzo prosimy o pomoc.  Jeśli nie możesz wspomóc nas datkiem udostępnij to też forma pomocy. 

Serdecznie dziękujemy
Aktualizacje


 • Kasia Kordella - awatar

  Kasia Kordella

  16.04.2017
  16.04.2017

  Kochani życzymy wam zdrowych wesołych świąt Wielkanocnych. Dziękujemy serdecznie za pamięć i wsparcie dla chłopców. Powolutku zbieramy pieniążki na następny turnus lipcowy.
  Największą niespodzianką w tym roku jest to że Miłoszek idzie do 1 klasy - bylismy pewni odroczenia ale poczynił takie postępy że można zaryzykować:) Miłosz zostaje w szkole specjalnej ale jest tam szczęśliwy i o to w życiu przecież chodzi. Prawda??
  W załączeniu zdjęcie z ostatniego turnusu.

  Zdjęcie aktualizacji 4 344

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.01.2017
  16.01.2017

  Powodzenia!

2 606 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Kasia Kordella - awatar

Kasia Kordella

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 39

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Wasyl77 - awatar
Wasyl77
20
Anan - awatar
Anan
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Sara - awatar
Sara
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
D i K M. - awatar
D i K M.
25

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij